Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
16 61
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Toppery, patyczki i piki

Tort urodzinowy to tuż obok prezentów najfajniejsza rzecz dla naszej dziecinki. Mając nieograniczone możliwości w kwestii tego jak będzie wyglądał i smakował, możemy sprawić maluszkowi ogromną niespodziankę, a jednocześnie przyczynić się do świetnej zabawy w trakcie jedzenia ciasta. Wszystko to za sprawą takiej prostej, ale jakże uroczej rzeczy jaką są toppery na tort. Dzięki nim, możemy nadać wyjątkowego kształtu naszemu ciastu - kształtu pełnego kolorów, form i wzorów, które będą przedstawiały rzeczy, jakich tylko sobie zapragniemy. Wyobraźmy sobie tylko, że dzięki drewnianemu topperowi na tort jesteśmy w stanie zrobić piękne zielono-brązowe ciasto, a na jego szczycie zamieścić trzy urocze niedźwiadki wraz z kilkoma drzewkami. Takie ciasto od razu staje się powodem do radości i szczęścia naszej malutkiej pociechy. Te proste dodatki dają nam ogromną liczbę opcji do wyboru. Lasy, zwierzątka, domki czy zamki – wszystko jest możliwe. Kreatywność nas jako rodziców jest tym, co przełoży się na szczęście naszej dziecinki i iskierki w jej oczach, a jak każdy rodzic wie – takie urocze iskierki to największy powód do szczęścia. Dla nas jako rodziców, a dla dzieciątka jako naszego ukochanego maleństwa.

.

Toppery, patyczki i piki

Nadchodzące urodziny naszego maluszka to wyjątkowa okazja aby sprezentować mu cudownie uroczy tort. Wyobraźmy sobie radość w oczach dziecka, gdy na błękitno-lazurowym cieście będzie znajdował się drewniany topper w kształcie dużego statku. Wyobraźnia naszych maluszków nie zna granic, a taki widok sprawi, że jego oczka zalśnią z radości. Mając tyle topperów na torty do wyboru, mamy wręcz nieograniczone możliwości. Możemy stworzyć tort przypominając zamek z topperem w kształcie wieży, dzięki czemu takie ciasto urodzinowe nie będzie czymś, co nasza dziecinka prędko zapomni. W tym przypadku, nasza kreatywność to jeszcze większa radość naszej pociechy. 

Meri Meri - Patyczki akrylowe Nietoperz -10%
66,60 zł 74,00 zł
Meri Meri - Patyczki akrylowe Cukrowa czaszka -10%
66,60 zł 74,00 zł