Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
21 44
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Gryzaki sensoryczne

W poniższej kategorii znajdują się różnorodne gryzaki sensoryczne, które są jednym z gadżetów przynoszących ulgę podczas nieprzyjemnego okresu ząbkowania. Chociaż pojawienie się białych zalążków na dziąsłach dziecka wprawia rodziców w zachwyt, wiedzą oni, że przejście przez ten etap nie jest wcale takie proste. Na szczęście, nasze gryzaki sensoryczne zostały stworzone z myślą o wszystkich maluchach, które odczuwają ból związany z ząbkowaniem. Dodatkowo, taki gryzak sensoryczny został wyposażony w różne aktywizujące elementy wspierające ogólny rozwój dziecka.

Każdy maluszek musi przejść przez bardzo bolesny etap w swoim rozwoju, jakim jest ząbkowanie. To właśnie wtedy pojawiają się pierwsze białe perełki, które wywołują uśmiech radość na twarzach rodziców. Wcześniej często jest płacz, ból i poszukiwanie ukojenia w ramionach mamy. Warto przygotować się do tego etapów rozwoju poprzez zakupienie dobrego gryzaka. Gryzaki sensoryczne to nowość dedykowana dla dzieci, która wspiera ich rozwój, a także daje ukojenie w momentach bólu. Gryzak sensoryczny dla maluszka Nasza gryzaki sensoryczne sprawdzam się doskonale, gdy maluszek będzie potrzebował czegoś do ukojenia swojego bólu i dyskomfortu. Są kolorowe, wykonane z dbałością o szczegóły i detale z materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. Przyciągają uwagę maluszka, a ze względu na swoją konstrukcję są łatwe do uchwycenia. Dziecko może wziąć je w swoją rączkę i manipulować nimi po to, aby zaspokoić swoje potrzeby. Gryzaki sensoryczne zostały wykonane w ten sposób, aby łatwo było je utrzymać w czystości i higieny. Wystarczy je po prostu umyć pod gorącą wodą albo wyparzyć. To bardzo ważne dla rodziców, którzy muszą cały czas dbać o czystość rzeczy, które ich maluszku wkłada do buzi. W ofercie mamy wiele ciekawych gryzaków sensorycznych. Sprawdzam się one doskonale jako prezent dla maluszka, jako niezobowiązująca niespodzianka dla przyszłych rodziców. Warto porzucić stara, plastikowe gryzaki na rzecz nowych sensoryczny gryzaków, które wpływają pozytywnie na rozwój zmysłów motoryki małej u dziecka.