Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
24 35
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Miarki wzrostu

W naszym sklepie zdajemy sobie sprawę z tego, jak każdy sukces zachęca najmłodszych do podejmowania kolejnych wyzwań, a mało co cieszy równie mocno, co sprawdzanie, o ile centymetrów urosło się od ostatniego tygodnia. Właśnie dlatego proponujemy miarki wzrostu na ścianę dla maluszków, które nieustannie chcą sprawdzać, czy urośli — chociaż o kilka milimetrów. Drewniana miarka wzrostu z imieniem to doskonały motywator dla dzieci, zatem zdecydowanie warto się w niego wyposażyć. Dla maluszków lubiących zwierzęta mamy coś specjalnego — żyrafa miarka wzrostu! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy miarki wysokiej jakości, który oprócz walorów dekoracyjnych posiadają także funkcje praktyczne. Tego rodzaju drewniane miarki wzrostu dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a jedną z ich głównych zalet jest możliwość personalizacji. Mierzenie i zaznaczanie kolejnych "zdobytych" centymetrów stanie się prawdziwą przyjemnością!

Drewniana miarka wzrostu — radość dla dziecka

Nie jest tajemnicą fakt, że dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Trudno więc się dziwić, że chciałyby im dorównać także jak najszybciej w kwestii wzrostu. Wielu maluchów niecierpliwi się w tym aspekcie, coraz prosząc mamę lub tatę o kolejne zaznaczenie kreseczki w futrynie drzwi do pokoju. A gdyby tak maluch mógł sam sprawdzać postępy w rośnięciu, a dodatkowo nie było do tego konieczne niszczenie ościeżnicy? Właśnie dlatego Bamboli przygotowało dla was fantastyczne drewniane miarki wzrostu dla dzieci. W zależności od upodobań najmłodszych możecie wybrać miarki na ścianę z motywem zwierząt, pojazdów czy kosmosu. Zmień dotychczasowy pomiar wzrostu w fantastyczną przygodę, która może być przyczynkiem kreatywnej zabawy! W przypadku posiadania rodzeństwa cykliczne pomiary postępów w rośnięciu będą z pewnością sympatyczną rywalizacją. Dodatkowo miarka wzrostu dla dzieci na ścianę może mieć jeszcze jeden, pozytywny aspekt, choć niewidoczny na pierwszy rzut oka. Jak wiadomo, dziecko w początkowym okresie życia dynamicznie się rozwija — pod każdym względem. Krzewienie w nim od małego pozytywnych podstaw, takie jak prawidłowe odżywianie oraz ruch na świeżym powietrzu ma wpływ również na kości, a co za tym idzie — pośrednio także na wzrost. 

Miarki dla dzieci na ścianę — uniwersalne wykorzystanie

Wielu rodziców dużą wagę przykłada do aranżacji pomieszczeń — w tym także pokoju ich dziecka. Chcą, aby wszystkie dodatki komponowały się i stanowiły jedną całość. Oferta Bamboli konstruowana jest z myślą właśnie o was! Miara na ścianę dla dzieci drewniana z odpowiednio dobranym motywem sprawi, że świetnie wkomponuje się ona w aranżację pokoju. Dodatkowo, w naszym sklepie znajdziecie też miarki dla dzieci naklejane na ścianę czy też na inne gładkie powierzchnie jak szafa. Niezależnie od rodzaju wybranej podziałki z całą pewnością będziesz zadowolony z zakupu. Oprócz kwestii stricte związanych z wystrojem trzeba mieć także na uwadze osobiste preferencje malucha. Dekoracja w formie miarki wzrostu z motywem rycerzy, samochodów czy postaci z bajki będzie wspaniałą i ekscytującą dla Twojego dziecka ozdobą.

Miarka wzrostu — spersonalizuj ją!

Warto sprawdzić również opcję takie jak drewniana miarka wzrostu z imieniem. Personalizacja sprawia, że przedmiot staje się wyjątkowy. Akcesorium z widniejącym imieniem malucha z pewnością zachęci do cyklicznego podchodzenia i mierzenia swojego wzrostu. Podobnym pomysłem jest miarka wzrostu ze zdjęciami. Miarka na ścianę nie będzie po prostu zwykłą miarką. Dziecko będzie miało poczucie, że to przedmiot stworzony specjalnie dla niego. Takie pobudzanie poczucia indywidualności od najmłodszych lat zaowocuje dużo bardziej harmonijnym rozwojem. Warto więc zwrócić uwagę na możliwości, jakie dają personalizowane miarki wzrostu. 

Dlaczego miarka wzrostu to dobry pomysł dla Twojego dziecka?

  • Maluch może sprawdzić wzrost kiedy tylko ma na to ochotę - Dotychczas, aby sprawdzić to, czy maluch urósł chociaż o centymetr, konieczne było zaangażowanie rodziców. Nierzadko musieli rzucić swoje dotychczasowe obowiązki i biec do dziecka z miarką lub centymetrem. Teraz nie jest to już konieczne! Miarka wzrostu dziecka, naklejona na drzwi szafy czy ścianę pokoju dziecięcego pozwoli na sprawdzenie aktualnych "postępów" w rośnięciu niemal w każdym momencie!
  • Miarka wzrostu wzbogaca wystrój pokoju — mnogość wzorów i kolorów dostępnych miarek wzrostu w tej kategorii pozwala na dobranie idealnego produktu nie tylko pod aranżację pomieszczenia, ale również pod osobiste preferencje malucha. Pojazdy, maskotki, rycerze — naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie!
  • Personalizacja miarki wzrostu — imię dziecka, jego zdjęcia z poszczególnych etapów rośnięcia — każda dostępna w tej kategorii miarka wzrostu dla dzieci jest na swój sposób wyjątkowa. Wiele z nich pozwala na stworzenie naprawdę spersonalizowanego produktu, dzięki któremu sprawdzanie wzrostu będzie prawdziwą przyjemnością.