Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
10 96
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Miarki wzrostu

W naszym sklepie chcemy wspierać młodych rodziców pomagającym swoim pociechom w rozwoju. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroki wachlarz produktów, jeśli chodzi o takie rozwiązania jak miarka wzrostu dziecka, która nie dość, że pozwoli najmłodszym sprawdzać, o ile centymetrów są wyżsi niż ostatnio, to jeszcze doskonale wkomponowuje się w przestrzeń. Miarki wzrostu na ścianę to doskonała ozdoba – zdecydowanie uatrakcyjni ona pokój dziecka. Warto sprawdzić również opcję typu drewniana miarka wzrostu z imieniem. Personalizacja zawsze wzbogaca użytkowany przedmiot, więc i w tym przypadku będzie to strzał w dziesiątkę. Takie akcesorium z widniejącym imieniem malucha z pewnością zachęci do cyklicznego podchodzenia i mierzenia swojego wzrostu. Podobnym pomysłem jest miarka wzrostu ze zdjęciami, ten produkt także nie będzie po prostu zwykłą miarką, dziecko z pewnością poczuje, że to przedmiot stworzony specjalnie dla niego. Takie pobudzanie poczucia indywidualności od najmłodszych lat z pewnością zaowocuje dużo bardziej komfortowym rozwojem, zatem zachęcamy do zamawiania takich personalizowanych rozwiązań.

.

Miarki wzrostu

W naszym sklepie zdajemy sobie sprawę z tego, jak każdy sukces zachęca najmłodszych do podejmowania kolejnych wyzwań, a mało co cieszy równie mocno, co sprawdzanie, o ile centymetrów urosło się od ostatniego tygodnia. Właśnie dlatego proponujemy Państwu miarki wzrostu na ścianę dla maluszków, które nieustannie chcą sprawdzać, czy urośli nawet o kilka milimetrów. Drewniana miarka wzrostu z imieniem to doskonały motywator dla dzieci, zatem zdecydowanie warto się w niego wyposażyć. Dla maluszków lubiących zwierzęta jest dostępna specjalna żyrafa miarka wzrostu.

Cena: 31,99 zł
JaBaDaBaDo - Drewniana miarka wzrostu chmurka Jabdabado JaBaDaBaDo - Drewniana miarka wzrostu chmurka Jabdabado -20%
71,20 zł 89,00 zł
Moulin Roty - Miarka wzrostu LES PETITS DODOS 15x138 cm 663130 Moulin Roty - Miarka wzrostu LES PETITS DODOS 15x138 cm 663130 -5%
76,77 zł 80,81 zł
Moulin Roty - Miarka wzrostu LES PACHATS 15x138 cm 660131 -5%
76,77 zł 80,81 zł
Goki® - Drewniana miarka wzrostu wzór Zwierzątka, Goki 60920 -15%
44,29 zł 52,10 zł
Moulin Roty - Miarka wzrostu LES JOLIS TROP BEAUX 665145 Moulin Roty - Miarka wzrostu LES JOLIS TROP BEAUX 665145 -5%
76,77 zł 80,81 zł