Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
1 145
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Książeczki edukacyjne

Wspólne czytanie to jeden z najlepszych sposobów na zbudowanie dobrej i trwałej relacji z dzieckiem. Książki otwierają na świat, rozbudzają ciekawość i kreatywność, zachęcają do zadawania pytań, są pretekstem do rozmowy o uczuciach dziecka i jego sposobie postrzegania rzeczywistości. Codzienna lektura wspomaga rozwój emocjonalny malucha, uczy go nazywania swoich emocji, kształtuje empatię i wrażliwość na drugiego człowieka. To także doskonały sposób na poszerzenie słownictwa czy dostarczenie nowej wiedzy z różnych dziedzin. Przeglądanie książeczek czy bajka na dobranoc to rytuał, który warto wprowadzić w życie malucha, by zaszczepić w nim miłość do literatury. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór książek edukacyjnych dla dzieci. To lektury, które odpowiadają na najczęściej zadawane przez maluchy pytania, a także przedstawiają wiedzę z najróżniejszych dziedzin w prosty i przystępny sposób. Dzięki nim najmłodsi nie tylko poznają nowe pojęcia i zjawiska, ale też rozwijają w sobie ciekawość świata i chęć odkrywania jego tajemnic. Na szczególną uwagę zasługują tytuły z działu książka interaktywna dla dzieci, które aktywizują malucha i sprawiają, że nauka jest czystą frajdą. Oferowane przez nas książeczki dostosowane są do dzieci w różnym wieku - to zarówno książka interaktywna dla 3-latka, jak i lektury dla starszych dzieci. Każda dostępna w naszym sklepie interaktywna książka dla dzieci opracowana została przez specjalistów, którzy zadbali o poziom merytoryczny i ciekawe, atrakcyjne dla najmłodszych przedstawienie treści.

.

Książeczki edukacyjne

Cena: 20,00 zł
Cena: 11,50 zł
Cena: 34,90 zł
LILLIPUTIENS Mini-książeczka wielofunkcyjna z szeleszczącą folią i gryzakiem Czerwony Kapturek 6 m+ LILLIPUTIENS Mini-książeczka wielofunkcyjna z szeleszczącą folią i gryzakiem Czerwony Kapturek 6 m+ -17%
52,29 zł 63,00 zł
7,90 zł
7,90 zł
<