Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
12 86
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Pacynki i marionetki

Dzięki pacynkom do zabawy, wspólne czytanie i opowiadanie bajek będzie jeszcze ciekawsze. Rodzic w ten sposób może wcielać się w najróżniejsze postacie, a także zaangażować dziecko do wspólnej zabawy w odrywanie scenek. Dostępne w sklepie pacynki na palce przedstawiają wiele różnych zwierzątek – liski, rybki, króliczki, a także lwy. Dostępne są także zestawy pacynek przeznaczone są także do zabawy w wannie, wykonane z szybkoschnącego, miękkiego materiału, dzięki którym codzienna kąpiel stanie się przyjemniejsza.

Zabawy teatralne, obok książek czy innych zajęć kreatywnych odgrywają niezwykle ważną rolę w procesie rozwoju dzieci. W szczególności, pomagają kształtować osobowość i wspierają rozwój intelektualny. Poprzez odgrywanie ról, maluchy ćwiczą umiejętności mowy, uczą się wyrażać emocje, a współuczestniczenie w spektaklu dostarcza wielu niesamowitych przeżyć i pozytywnych doznań. Tego rodzaju zabawa z pacynkami jest świetną opcją dla wszystkich rodziców i opiekunów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu charakteru małego artysty.

Pacynki do zabawy odkrywają przed rodzicami i dziećmi wiele możliwości zabawy – od wspólnego opowiadania bajek, po zabawy w teatr i odgrywanie scenek. Ten typ zabawy jest jednym z ulubionych wśród dzieci w wieku przedszkolnym, do tego pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności. Ciekawe i kolorowe postacie, jakie można znaleźć w zestawach pacynek zachęcają dzieci do wspólnej zabawy. Pacynki dla dzieci doskonale sprawdzają się na każdym etapie rozwoju – uczą maluszki skupiania uwagi, a starszym dzieciom służą podczas kreatywnej zabawy. Mogą także być wykorzystywane przy wspólnym muzykowaniu i opowiadaniu wierszyków. Pacynki na palce można wykorzystać także przy wspólnej nauce, na przykład do tłumaczenia trudnych zagadnień. Ich zastosowań jest naprawdę wiele, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia rodzica i dziecka. Ciekawe i rozmaite postacie dostępne w formie pacynek do zabawy pobudzą dziecięcą kreatywność oraz rozwijają motorykę, ucząc kontroli nad ruchami dłoni. Pacynki przedstawiające zwierzątka różnią się między sobą także mimiką, dzięki czemu przydają się podczas nauki rozpoznawania i wyrażania emocji przez dziecko. Wykonane są z miękkiej tkaniny o żywych kolorach, czym przykują uwagę nie tylko rodzica, ale także maluszka.