Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
18 214
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Kategorie
więcej... mniej
Filtry

Pacynki i marionetki

Pacynki do zabawy odkrywają przed rodzicami i dziećmi wiele możliwości zabawy – od wspólnego opowiadania bajek, po zabawy w teatr i odgrywanie scenek. Ten typ zabawy jest jednym z ulubionych wśród dzieci w wieku przedszkolnym, do tego pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności. Ciekawe i kolorowe postacie, jakie można znaleźć w zestawach pacynek zachęcają dzieci do wspólnej zabawy. Pacynki dla dzieci doskonale sprawdzają się na każdym etapie rozwoju – uczą maluszki skupiania uwagi, a starszym dzieciom służą podczas kreatywnej zabawy. Mogą także być wykorzystywane przy wspólnym muzykowaniu i opowiadaniu wierszyków. Pacynki na palce można wykorzystać także przy wspólnej nauce, na przykład do tłumaczenia trudnych zagadnień. Ich zastosowań jest naprawdę wiele, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia rodzica i dziecka. Ciekawe i rozmaite postacie dostępne w formie pacynek do zabawy pobudzą dziecięcą kreatywność oraz rozwijają motorykę, ucząc kontroli nad ruchami dłoni. Pacynki przedstawiające zwierzątka różnią się między sobą także mimiką, dzięki czemu przydają się podczas nauki rozpoznawania i wyrażania emocji przez dziecko. Wykonane są z miękkiej tkaniny o żywych kolorach, czym przykują uwagę nie tylko rodzica, ale także maluszka.

.

Pacynki i marionetki

Dzięki pacynkom do zabawy, wspólne czytanie i opowiadanie bajek będzie jeszcze ciekawsze. Rodzic w ten sposób może wcielać się w najróżniejsze postacie, a także zaangażować dziecko do wspólnej zabawy w odrywanie scenek. Dostępne w sklepie pacynki na palce przedstawiają wiele różnych zwierzątek – liski, rybki, króliczki, a także lwy. Dostępne są także zestawy pacynek przeznaczone są także do zabawy w wannie, wykonane z szybkoschnącego, miękkiego materiału, dzięki którym codzienna kąpiel stanie się przyjemniejsza.

Moulin Roty - Pacynka Felicie 25cm 632159 -5%
Cena: 93,60 zł 98,52 zł
Moulin Roty - Pacynka Czerwony Kapturek 711344 -5%
Cena: 128,30 zł 135,05 zł
Moulin Roty - Pacynka Felicie 25cm 632159 -5%
93,60 zł 98,52 zł
Moulin Roty - Pacynka Czerwony Kapturek 711344 -5%
128,30 zł 135,05 zł
Melissa&Doug® - Pacynki na rękę dinozaury - 4 szt. -11%
67,55 zł 75,90 zł
Melissa&Doug® - Pacynki na rękę morscy przyjaciele - 4 szt. -6%
71,35 zł 75,90 zł
Goki® - Profesjonalny zestaw pacynek na palec12 szt. -9%
262,99 zł 289,00 zł