Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
11 170
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Kategorie
więcej... mniej
Filtry

Miseczki i talerze

Do naszej oferty wprowadziliśmy zestawy, w skład których wchodzi kolorowa miseczka i łyżeczka dla niemowlaka, ponieważ doskonale wiemy, jak trudne są początki karmienia najmłodszych czymś innym niż mleko. Wyprofilowane są tak, aby pewnie leżały w dłoni podczas używania. Miseczka dla niemowlaka ma też intensywne kolory, które skutecznie przykują jego uwagę i ułatwią karmienie. Dla nieco starszych dzieci posiadamy wspaniały wybór zastaw i bezpiecznych sztućców. Wykonane z nietoksycznych tworzyw talerzyki plastikowe dla dzieci, są nie tylko wytrzymałe, ale też ciekawe wizualnie. Zbudowane są również w sposób, który pomoże maluchowi w nauce samodzielnego jedzenia. Plastikowe talerze dla dzieci mogą być wyposażone w specjalne przyssawki, dzięki którym naczynie wraz z całą zawartością pozostaje na swoim miejscu, uniemożliwiając maleństwu przewrócenie go. Wysokie ścianki miseczki dla dzieci i możliwość separacji produktów ułatwiają złapanie ich w dłoń lub nabranie na łyżeczkę. Przeglądając naszą bogatą ofertę, mogą mieć Państwo pewność, że każda miseczka dla dzieci to produkt najwyższej jakości, stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych.

.

Miseczki i talerze

W poniższej kategorii znajdą Państwo miseczki i talerze dla dzieci na różnych etapach nauki samodzielnego jedzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ciągle wysypujące się i rozlewające posiłki są uciążliwe do sprzątania. Dlatego oferujemy specjalnie skonstruowane miseczki do jedzenia dla dzieci, które stabilnie trzymają się powierzchni. Są one stworzone po to, by pomagać maluchom w nauce tej trudnej sztuki, jaką jest jedzenie zarówno rękoma, jak i sztućcami. Mamy też coś dla rodziców wprowadzających do diety dzieci pokarmy stałe, czyli talerzyki dla niemowląt. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Done by Deer Talerzyk Silikonowy Croco -5%
Cena: 61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Raffi -5%
Cena: 61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Yummy+ Talerzyk Okrągły Blue -9%
Cena: 62,79 zł 69,00 zł
Done by Deer Miska z Przyssawką Ozzo Grey -5%
Cena: 61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Miska z Przyssawką Ozzo -5%
Cena: 61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Elphee -9%
Cena: 90,09 zł 99,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Blue -14%
Cena: 85,14 zł 99,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Croco Done by Deer Talerzyk Silikonowy Croco -5%
61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Raffi Done by Deer Talerzyk Silikonowy Raffi -5%
61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Yummy+ Talerzyk Okrągły Blue Done by Deer Yummy+ Talerzyk Okrągły Blue -9%
62,79 zł 69,00 zł
Done by Deer Miska z Przyssawką Ozzo Grey Done by Deer Miska z Przyssawką Ozzo Grey -5%
61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Miska z Przyssawką Ozzo Done by Deer Miska z Przyssawką Ozzo -5%
61,75 zł 65,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Elphee Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Elphee -9%
90,09 zł 99,00 zł