Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
124 1213
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Stoliki interaktywne

Zabawki interaktywne pozytywnie wpływają na rozwój każdego dziecka, ponieważ pobudzają jego wyobraźnię, zmuszają do zastanowienia się nad tym jak coś działa – potrafią skupić uwagę malucha przez dłuższy czas. Idealną zabawką, która będzie zarówno uczyć i bawić będzie stolik interaktywny z siedziskiem. Każde dziecko odnajdzie się w nim idealnie, a rodzic nie musi obawiać się o jego bezpieczeństwo, ponieważ jest przystosowane typowo dla najmłodszych.

Nasze stoliki interaktywne są nie tylko nie estetyczne i kolorowe, ale spełniają także szereg uniwersalnych funkcji, które pomagają najmłodszym w rozwoju. Podczas korzystania z takiego stoliczka aktywności, dziecko ćwiczy umiejętności manualne, poprawia swoją koordynację ruchową, a różnokolorowe elementy znajdujące się na planszach można przesuwać, naciskać lub zgniatać i układać w dowolny sposób. Taka zabawka rozwojowa idealnie nadaje się dla wszystkich ciekawskich maluszków. Stoliczek może być również świetnym pomysłem na prezent.

Melissa&Doug® - Stolik aktywności ze zwierzętami dla malucha -15%
216,67 zł 254,90 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Drewniany Stolik Edukacyjny Manipulacyjny Przeplatanka Viga Toys -14%
250,37 zł 291,13 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
615,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze

Dlaczego Skip Hop stolik interaktywny będzie najlepszy? Ponieważ został wykonany przy udziale pediatrów, czyli zadbano o to, by był w pełni odpowiedni dla dziecka. Taki stolik wspiera nie tylko rozwój wyobraźni dzięki zabawkom jakie są dołączone do stolika, ale również motorykę. Dlaczego? Dlatego, że stolik interaktywny 3w1 pozwala ćwiczyć umiejętność bujania się i obracania, co będzie przydatne podczas późniejszego etapu nauki chodzenia – w którym również stolik pomoże. Funkcjonalność tego przedmiotu jest naprawdę zaskakująca, ponieważ od nauki obracania, stolik przeistacza się w biurko przy którym dziecko może zjadać posiłki, bawić się czy rysować. Podczas wyboru stolika warto zwrócić uwagę na to od jakiego momentu życia dziecko może z niego korzystać, aby czasem nie stała mu się krzywda, czy z pewnością jest w pełni bezpieczny dla maleństwa oraz do jakiego momentu powinien być używany. Stolik interaktywny dla dzieci będzie idealnym prezentem dla każdego malucha, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem. Kupując jeden przedmiot, ofiarowuje się bobasowi nie tylko możliwość świetnej zabawy, ale przede wszystkim wspiera się jego rozwój, który jest najważniejszy.