Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
23 420
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Laktatory

Wielu rodziców chce wspólnie cieszyć się bliskością dziecka podczas karmienia. Jeżeli zdecydowali się Państwo na karmienie malucha pokarmem naturalnym, przydatnym akcesorium będzie laktator. Pozwoli on wygodnie i bezboleśnie odciągnąć pokarm z piersi, a także umożliwi jego bezpieczne przechowywanie. Znajdujący się w naszej ofercie laktator ręczny z butelką szklaną to wysokiej jakości ergonomiczny produkt. Za pomocą pompki pobiera się pokarm do specjalnej butelki, którą można następnie szczelnie zamknąć dołączoną do zestawu osłonką i schować do lodówki. Laktator do mleka powinien spełniać najwyższe standardy i nadawać się do dokładnego czyszczenia oraz wyparzania. Nasz laktator wykonano z wytrzymałego szkła borokrzemowego, dzięki czemu wytrzyma duże wahania temperatur. Można więc bezpiecznie przenieść go z zamrażarki i umieścić od razu we wrzącej wodzie. Na butelce znajduje się podziałka, która pozwoli dokładnie odmierzyć ilość podawanego pokarmu. Kiedy wybierają Państwo laktator ręczny, cena powinna być porównywana razem z właściwościami produktu. W ten sposób kupią Państwo najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie.

.

Laktatory

W tej kategorii znajdą Państwo funkcjonalny i bezpieczny laktator. Wygodny laktator ręczny do odciągania pokarmu to wyposażenie potrzebne wszystkim rodzicom noworodków i niemowląt. Kiedy pytamy o konkretny laktator ręczny, interesuje nas cena oraz jej stosunek do jakości produktu i wykorzystanych materiałów. W naszej ofercie mamy laktator ze szklaną butelką w zestawie z pierścieniem, zaślepką i osłonką, które przydadzą się, kiedy będziemy chcieli schować mleko do lodówki. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem produktu.

BABYONO - 300 Laktator elektryczny 3 w1 NATURAL NURSING BABYONO - 300 Laktator elektryczny 3 w1 NATURAL NURSING -9%
209,33 zł 230,04 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
BABYONO - 301 Laktator ręczny ANATOMY BABYONO - 301 Laktator ręczny ANATOMY -8%
50,38 zł 54,76 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Laktator elektryczny Lactaline Ameda -10%
515,72 zł 573,02 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Nuby - Laktator ręczny Comfort - zestaw Nuby - Laktator ręczny Comfort - zestaw -13%
86,91 zł 99,90 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty