Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
26 97
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Talerzyki silikonowe

Rozszerzanie diety maluszka to jeden z przełomowych momentów w życiu rodziny. To właśnie wtedy w domu powinien pojawić się wygodny, poręczny i funkcjonalny zestaw talerzy silikonowych dla dziecka, które pozwolą na rozszerzanie menu popularyzowaną metodą BLW. Piękny talerzyk dla najmłodszych, który wykonany jest z nietłukącego się materiału, sprawdzi się również w rodzinach, w których są dzieci starsze. Zamiast drżeć o los ulubionego porcelanowego talerza, lepiej wybrać talerzyk silikonowy z przyssawką z materiału nietłukącego, który dedykowany jest dla najmłodszych. Nasze talerzyki mają doskonały design, są minimalistyczne, wykonane z dbałością o wszelkie detale i szczegóły. Przywołują uśmiech na twarz, ponieważ projektowane są przez osoby, dla których tworzenie ładnych i funkcjonalnych rzeczy dla dzieci to prawdziwa pasja. Talerzyki silikonowe to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Można myć je w wysokich temperaturach, zabierać ze sobą na spacer i w podróż. Talerzyk z podziałką będzie jak znalazł do serwowania bardziej urozmaiconych posiłków dla dzieci. Bezpieczne materiały, z których wykonane są nasze naczynia, pozwalają na serwowanie wszelkich posiłków. Dzieci mogą z nich jadać za pomocą własnych rączek, ucząc się w ten sposób bezpiecznego spożywania posiłków. Z naszymi talerzykami, miseczkami, które posiadają takie dogodne rozwiązania, jak na przykład przyssawki mocujące talerz do stołu, proces rozszerzania diety dziecka staje się prawdziwą, bezstresową przyjemnością.

Done by Deer Peekaboo Talerzyk Silikonowy -24%
Cena: 60,04 zł 79,00 zł
OXO Talerzyk Silikonowy Dzielony Navy -14%
Cena: 59,34 zł 69,00 zł
OXO Talerzyk Silikonowy Dzielony Teal -12%
Cena: 60,72 zł 69,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Elphee -21%
Cena: 86,11 zł 109,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Grey -16%
Cena: 91,56 zł 109,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Nozo Blue -31%
Cena: 47,61 zł 69,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Ozzo -18%
Cena: 56,58 zł 69,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Zebee -24%
Cena: 52,44 zł 69,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Raffi -17%
Cena: 57,27 zł 69,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Elphee -19%
Cena: 55,89 zł 69,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Powder -31%
Cena: 75,21 zł 109,00 zł
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Blue -31%
Cena: 75,21 zł 109,00 zł
EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat szary EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat szary -28%
78,48 zł 109,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Lassig Talerz silikonowy z przyssawką Little Chums Mysz niebieski Lassig Talerz silikonowy z przyssawką Little Chums Mysz niebieski -28%
66,96 zł 93,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
EasyTots - EasyMat Mini Max 2in1 silikonowy talerzyk z podkładką - lunchbox TEAL -27%
64,97 zł 89,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Peekaboo Talerzyk Silikonowy Done by Deer Peekaboo Talerzyk Silikonowy -24%
60,04 zł 79,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
OXO Talerzyk Silikonowy Dzielony Navy OXO Talerzyk Silikonowy Dzielony Navy -14%
59,34 zł 69,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
OXO Talerzyk Silikonowy Dzielony Teal OXO Talerzyk Silikonowy Dzielony Teal -12%
60,72 zł 69,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Pokrywka do silikonowego talerzyka We Might Be Tiny - Króliczek Pokrywka do silikonowego talerzyka We Might Be Tiny - Króliczek -16%
41,16 zł 49,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Pokrywka do silikonowego talerzyka We Might Be Tiny - Kotek Pokrywka do silikonowego talerzyka We Might Be Tiny - Kotek -16%
41,16 zł 49,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Elphee Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Elphee -21%
86,11 zł 109,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Grey Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Grey -16%
91,56 zł 109,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Nozo Blue Done by Deer Talerzyk Silikonowy Nozo Blue -31%
47,61 zł 69,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Ozzo Done by Deer Talerzyk Silikonowy Ozzo -18%
56,58 zł 69,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Zebee Done by Deer Talerzyk Silikonowy Zebee -24%
52,44 zł 69,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Raffi Done by Deer Talerzyk Silikonowy Raffi -17%
57,27 zł 69,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Elphee Done by Deer Talerzyk Silikonowy Elphee -19%
55,89 zł 69,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Powder Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Powder -31%
75,21 zł 109,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Blue Done by Deer Talerzyk z Przyssawką Blue -31%
75,21 zł 109,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 4 produkty
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze

Jaki będzie odpowiedni talerzyk dla małego dziecka?

Początkowo maluszek posila się tylko pokarmem matki. Z biegiem czasu mleko przestaje być jedynym źródłem pożywienia. Należy stopniowo rozszerzać dietę dziecka i obserwować reakcję organizmu, czy coś nie uczula. Nie każdy pokarm będzie służył wszystkim dzieciom, dlatego tak ważne jest stopniowe dodawanie jednego produktu po drugim. Nauka samodzielnego jedzenia jest nie lada wyzwaniem zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica. Nieporadne ruchy sprawiają, że sporo pokarmu trafia wszędzie prócz ust dziecka. Znajduje się na stoliku, ubraniu, podłodze. Warto wyposażyć się w odpowiednie naczynia, aby ułatwić dziecku spożywanie posiłków. Z pomocą przychodzi silikonowy talerzyk z przyssawką.

Dlaczego silikonowy talerzyk dla niemowlaka to dobry wybór?

Zanim dziecku poda się jedzenie na zwykłym talerzu, należy sięgnąć po specjalne naczynia dla najmłodszych. Mają one zachęcać do nauki samodzielnego spożywania posiłków. Atrakcyjny wygląd talerzyka skłoni dziecko do spróbowania tego, co się na nim znajduje. Naczynia dla dzieci są odpowiednio dopasowane do ich potrzeb i preferencji. Godny polecenia będzie przede wszystkim talerzyk silikonowy, który ma gładką powierzchnię, zero ostrych rantów. Nie trzeba martwić się o skaleczenie. Nawet jeśli naczynia silikonowe spadnie z większej wysokości, to nie przyczyni się to do jego uszkodzenia. Nie powstaną nawet zarysowania. Silikonowe akcesoria są powszechnie używane w kuchni ze względu na ich liczne zalety. Warto wobec tego wyposażyć się w silikonowe talerze dla dzieci.

W ofercie można znaleźć mnóstwo propozycji z kolorowym i ciekawym wzornictwem. Barwne akcesoria wywołują u pociechy pozytywne emocje. Ożywiają one kuchnię, co stanowi kolejną zaletę. Talerzyk silikonowy jest elastyczny, nie zajmuje wiele miejsca, przypomina w dotyku gumy. Jest odporny na działanie skrajnych temperatur. Można zalać wrzątkiem i nie ulegnie odkształceniom ani nie powstaną żadne uszkodzenia mechaniczne. Nawet trzymanie go w zamrażarce nie stanowi żadnego problemu. Talerzyk silikonowy jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości, można go wyparzać, dezynfekować. Zachowuje wobec tego sterylność, co ma duże znaczenie w przypadku małych dzieci. Na silikonowej powierzchni nie rozwijają się bakterie. Talerzyk silikonowy dla dzieci nie nagrzewa się pod wpływem temperatury. Nie ma problemu z wyginaniem go, bo i tak powróci do swojego pierwotnego kształtu.

Talerzyki dla dzieci i niemowląt — jakie wybrać i na co warto zwrócić uwagę?

Talerzyk dla niemowlaka lub dziecka powinien być wytrzymały, bo z pewnością spadnie wielokrotnie na ziemię. Nie może ulec szybko zniszczeniu. Trzeba wobec tego mieć na uwadze materiał, z którego został wykonany. Na szczęście nie brakuje naczyń nietłukących się, odpornych na uderzenia i upadki. Z pomocą przychodzi silikonowy talerzyk dla niemowlaka, który przetrwa intensywne użytkowanie oraz naukę samodzielnego jedzenia. Godny polecenia jest przede wszystkim silikonowy talerzyk z przyssawką ze względu na to, że stabilnie trzyma się podłoża, nie przesuwa się samoczynnie. Zmniejsza się wobec tego ryzyko upadku na podłogę. Można go przytwierdzić do różnego typu podłoża. Będzie to świetna opcja dla dzieci, które rozpoczynają naukę samodzielnego spożywania posiłków. Nie tylko dziecko będzie miało ułatwione zadanie — rodzic z pewnością doceni mniej sprzątania po skończonym jedzeniu. Oczywiście istotne jest to, aby przyssawki były większych wymiarów i mocno przytwierdzały naczynia do podłoża. Nie mogą się odklejać samoczynnie.

Warto postawić na talerzyk silikonowy dla dzieci z antypoślizgowymi uchwytami oraz wysokimi brzegami. Zmniejszy to ryzyko wylania jedzenia. Nie będzie też problemu z przenoszeniem talerzyka. Jego wygląd również ma znaczenie. Warto sięgać po talerzyk dla niemowlaka kolorowy i wzorzysty. Mile widziane będą rysunki ze zwierzętami, motywy roślinne, nadruki bohaterów z ulubionych bajek. Jeśli rodzic chce zachęcić dziecko do korzystania z talerzyka, to powinien zadbać o ciekawy design. Skłoni on maluszka do spróbowania posiłku. Na uwadze powinno się mieć trwałość materiału oraz brak szkodliwych substancji takich jak BPA. Znaczenie ma nawet to, aby użyte barwniki były bezpieczne i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Nie mogą wchodzić w interakcje z jedzeniem. Gładkie i zaokrąglone krawędzie talerzyka zapobiegną skaleczeniu rąk.

Talerzyki dla niemowląt i dzieci z silikonu w Bamboli!

Chcesz umilić codzienne posiłki i zapobiec bałaganowi, spowodowanemu przez lądujące co chwila na podłodze jedzenie? Silikonowe talerzykimiseczki dla dzieci i niemowląt będą dobrym wyborem! Sklep Bamboli oferuje starannie wyselekcjonowane silikonowe talerze dla dzieci, dzięki którym maluch pokocha codzienne karmienie. Wysoka jakość oraz najlepsze marki gwarantują, że silikonowe talerzyki z przyssawką lub bez są wykonane z bezpiecznych materiałów. Wybierz jeden z naszych praktycznych talerzy silikonowych dla dzieci i niemowląt i pomóż swojemu maluchowi w nauce jedzenia!