Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
8 162
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Drewniane zwierzęta

Tradycyjne i uniwersalne zabawki sprawdzają się najlepiej. Nie dość, że są ogromnym polem do popisu dziecięcej wyobraźni, to wpływają także na jego wszechstronny rozwój. Klocki, puzzle drewniane zwierzęta to zabawki, które mają ogromny potencjał - uczą i angażują dziecko do samodzielnej zabawy. Klocki drewniane zwierzęta i inne zabawki Nie da się ukryć, że przedmioty i zabawki z drewna mają wyjątkowy urok. Są ładne, wytrzymałe, estetyczne i przede wszystkim naturalne. Najczęściej wykonane z drzewa kauczukowego pochodzącego z ekologicznych upraw, pomalowane naturalnymi farbami na bazie wody, są bezpieczną i wyjątkowo ciekawą alternatywą nie tylko dla domowej zabawy, ale także do zabrania w podróż. Dzieci bardzo lubią pakować swoje drewniane zwierzątka w torby, pudełka, walizeczki i zabierać je ze sobą do samochodu. Drewniane zoo, arka Noego, zwierzątka domowe, leśne, owady, cała farma, stajnia, które często pakowane są również z dodatkowymi drewnianymi akcesoriami jak drzewa, postacie, budynki, traktory, są impulsem różnorodnych zabaw, które tylko i wyłącznie zależą od dziecięcej wyobraźni. Mają również wymiar edukacyjny: uczą nazw zwierząt, ich obyczajów, co jedzą oraz jakie wydają dźwięki. Klocki drewniane zwierzęta to nie tylko figurki zwierząt, ale także zabawki, które sprawdzą się wśród młodszych dzieci jak drewniana owieczka do nawlekania, zwierzątka na kółkach, zwierzątka elastyczne z koralików drewnianych ćwiczące motorykę rączek oraz figurki, które mogą być piękną dekoracją pokoju dziecięcego.

.

Drewniane zwierzęta

Drewniana figurka, Różowy Flaming, Grimm's -6%
Cena: 55,46 zł 59,00 zł
Pojazd do zabawy, Pingwin na kółkach | Plan Toys -25%
Mały i duży miś drewniany, Plan Toys -24%
Cena: 98,04 zł 129,00 zł
Goki® - Drewniana Arka Noego ze zwierzętami -11%
Cena: 160,11 zł 179,90 zł
Drewniane figurki do zabawy - zwierzęta morskie, Tender Leaf Toys Drewniane figurki do zabawy - zwierzęta morskie, Tender Leaf Toys -14%
171,14 zł 199,00 zł
Drewniana figurka, Różowy Flaming, Grimm's Drewniana figurka, Różowy Flaming, Grimm's -6%
55,46 zł 59,00 zł

Drewniane zwierzątka domowe z akcesoriami do domku dla lalek, Plan Toys® -22%
56,16 zł 72,00 zł
Pojazd do zabawy, Pingwin na kółkach | Plan Toys Pojazd do zabawy, Pingwin na kółkach | Plan Toys -25%
48,75 zł 65,00 zł
Mały i duży miś drewniany, Plan Toys Mały i duży miś drewniany, Plan Toys -24%
98,04 zł 129,00 zł
Goki® - Drewniana Arka Noego ze zwierzętami -11%
160,11 zł 179,90 zł