Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
37 38
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Papierowe okulary

Urodziny naszego dziecka to czas wyjątkowy. Czas, który chcemy aby został spędzony w najbardziej zabawny, przyjemny i ciepły sposób. Przed młodymi rodzicami staje ogrom opcji na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego ich pociechy. Zaczynając od prostych balonów, poprzez różnego rodzaju akcesoria urodzinowe, a kończąc na ogromnych piniatach pełnych cudownych pyszności – opcji jest naprawdę wiele. Akcesoria i różnego rodzaju dodatki budują atmosferę, a przynajmniej w tym pomagają. Dlaczego by nie pożartować i nie powygłupiać się z dużymi, papierowymi okularami na nosie, które z całą pewnością rozbawią zarówno dzieci, jak i dorosłych? Dekoracje na urodziny dziecka mogą być oficjalne, ale mogą też być zabawne, bawiące i pogodne, a dzięki właśnie takim dekoracjom oraz akcesoriom całe przyjęcie będzie niesamowicie wesołe - a każdy rodzic wie, że o przecież właśnie o to głównie chodzi. Ostatecznie, warto wspomnieć o tym, że dekoracje i akcesoria urodzinowe dla dzieci nie stwarzają żadnego zagrożenia dla naszej pociechy. Wiele z nich jest konstruowane w taki sposób, aby nie posiadały twardych elementów, który można się zakrztusić, bądź też ostrzejszych rogów, o które można zahaczyć. Dzięki temu jako rodzice możemy swobodnie cieszyć się przyjęciem wraz z naszym dzieckiem.

.

Papierowe okulary

Przyjęcie urodzinowego naszego dziecka to wydarzenie, które charakteryzuje się sporą dawką różnorodnych planów i zakupów. Jednym z nich mogą okazać się papierowe okulary dla dzieci, które będą stanowiły świetny dodatek urozmaicający całe przyjęcie. Namaluje on na ustach wszystkich młodych uczestników uśmiech, a wraz z innymi akcesoriami oraz dekoracjami urodzinowymi będzie czymś, co zbuduję niesamowitą atmosferę całego przyjęcia.

Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt