Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
6 7
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar smoczka
więcej... mniej
Filtry

.

Smoczki Nuby

Podstawową funkcją smoczka jest oczywiście uspokojenie lub uśpienie dziecka, lecz na rynku znajdziemy też wiele rozwiązań gwarantujących wiele dodatkowych cech. Doskonałym przykładem mogą być smoczki Nuby projektowane w taki sposób, aby – poza uspokajaniem – zapewnić najmłodszym przyjemny masaż dziąseł. Przydaje się to oczywiście podczas ząbkowania, chociaż nie tylko. Młodsze dzieci także chętnie korzystają z takich akcesoriów. Produkty te wykonane są z bezpiecznego sylikonu spożywczego.

Smoczek to jedno z tych akcesorium, bez którego nie sposób wyobrazić sobie nawet jednego dnia opieki nad dzieckiem. Rodzice wykorzystują je podczas spacerów, kiedy maluszek zaczyna grymasić lub wieczorem, kiedy nie chce zasnąć. O ile uspokajające właściwości smoczków są powszechnie znane, to warto wiedzieć, że wiele współczesnych producentów dba o to, aby ich produkty cechowały się nieco większą funkcjonalnością. Każdy smoczek Nuby to produkt zapewniający najmłodszym również przyjemny masaż dziąseł – ma to kluczowe znaczenie m.in. podczas ząbkowania, kiedy wyrzynające się mleczaki nie dają chwili wytchnienia. Producent postawił również na estetykę akcesorium. Przezroczysty silikon doskonale komponuje się z intensywnymi barwami, które przykuwają dziecięcą uwagę. Możemy być pewni, że takie kolorowe rozwiązanie szybko stanie się jednym z ulubionych akcesoriów maluszka. Spożywczy silikon to materiał, który jest niezwykle chętnie wykorzystywany przez producentów asortymentu dla najmłodszych, ponieważ gwarantuje on nie tylko wytrzymałość, lecz również stuprocentowe bezpieczeństwo dla najmłodszych. Wiele proponowanych przez Nuby rozwiązań ma także nadruk z wizerunkiem wesołych zwierzątek, element ten z pewnością zaskarbi sobie dziecięcą sympatię. Najmłodsi tego rodzaju dekoracje, zatem ich obecność na smoczku z pewnością nie umknie ich uwadze.