Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
453 1138
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Kategorie
więcej... mniej
Filtry

Rowerki dla dzieci

Pierwszy rowerek dla dziecka to nie tylko zabawka służąca rozrywce, ale i narzędzie rozwoju, które skłania malucha do samodzielnej aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Za jego pomocą uczy się on trzymania równowagi, rozwija motorykę i ćwiczy mięśnie nóg, a im wcześniej zacznie jeździć na podstawowym rowerku biegowym, tym szybciej opanuje jazdę właściwym rowerem z pedałami. Warto pamiętać, że rowerki dla dzieci są dostosowane do konkretnego wieku i umiejętności malucha. Dobrze jest zacząć od biegowego trójkołowego, który jest stosunkowo niski i dużo bardziej stabilny. Pozwala maluszkowi bezpiecznie opanować wsiadanie i zsiadanie, a także przyswoić zasady kierowania. Rowerki trójkołowe mają wygodne regulowane siedziska ze skórzanymi obiciami, które gwarantują dziecku komfort i utrzymanie właściwej postawy ciała. W drugiej kolejności najlepszy okaże się rowerek dziecięcy dwukołowy. Ten typ posiada specjalnie zaprojektowaną dostosowaną do wzrostu dziecka ramę, która ułatwia przekładanie nóg i zajmowanie pozycji. Rozmaite modele mają naprawdę różnorodną budowę i są wyposażone w atrakcyjne akcesoria dodatkowe. W efekcie otrzymujemy ogromny wybór zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Najodpowiedniejszy rower dla dziecka to taki, który jest wygodny i bezpieczny, ale i pasuje do niego pod kątem wizualnym. W ofercie znajdują się modele dla dziewczynek oraz chłopców. Różnią się one kolorami i stylem. Warto więc dokładnie się im przyjrzeć i dobrać najlepszy dla naszej pociechy.

.

Rowerki dla dzieci

Rower dla dziecka to świetny wybór na początek, gdy chcemy pobudzić w maluchu radość z przebywania na świeżym powietrzu oraz potrzebę aktywnego spędzania czasu. Nic tak nie skłania do zdrowych ruchliwych zabaw, jak rowerek dziecięcy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rowerki biegowe, jak i trójkołowe, wszystkie idealnie dopasowane do każdego maluszka. Dostępne modele z pewnością przypadną do gustu i dziewczynkom i chłopcom. Proponowane przez nasz sklep rowerki dla dzieci pochodzą od uznanych producentów, takich jak Banwood, Janod czy Kinderkraft. Wszystkie zaprojektowane tak, aby zapewniały najwyższy komfort podczas zabawy.

Banwood Classic rowerek pink -23%
Cena: 1 077,23 zł 1 399,00 zł
Banwood Classic rowerek white -5%
Cena: 1 329,05 zł 1 399,00 zł
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Pink -5%
Cena: 616,55 zł 649,00 zł
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Red -5%
Cena: 616,55 zł 649,00 zł
Banwood Classic rowerek pink Banwood Classic rowerek pink -23%
1 077,23 zł 1 399,00 zł
4 Recenzje
Banwood Classic rowerek white Banwood Classic rowerek white -5%
1 329,05 zł 1 399,00 zł
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Pink Banwood Rowerek trójkołowy Trike Pink -5%
616,55 zł 649,00 zł
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Red Banwood Rowerek trójkołowy Trike Red -5%
616,55 zł 649,00 zł