Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
52 58
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Gigant

Pierwsze balony w takim kształcie, jaki znamy dziś, powstały w XIX wieku w Anglii. Jeden z naukowców wyciął narysowaną na tekturze głowę kota, zanurzył w lateksie i napompował. Na masową skalę balony zaczęto produkować w XIX wieku. Dziś trudno wyobrazić sobie przyjęcia bez tego elementu dekoracji. Balony wypełnia się nie tylko powietrzem, ale również helem, dzięki czemu samoistnie unoszą się w powietrzu, ku uciesze dzieci. Ciekawą propozycją jest również balon gigant z konfetti. Różnobarwne, papierowe ścinki przesypują się wewnątrz lateksowego owalu, co niewątpliwie jest ciekawą atrakcją. Balony giganty, dostępne w naszym asortymencie, mogą być wykorzystane zarówno jako element dekoracyjny, jak i część zabaw urodzinowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uczestnicy imprezy zagrali nim w balonową siatkówkę! Niezależnie od przeznaczenia, balon gigant duży to obowiązkowe wyposażenie każdej dziecięcej imprezy, gwarantujący niepowtarzalne wrażenia wizualne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszych produktów i wyboru balonów adekwatnych do organizowanego wydarzenia.

.

Gigant

Okrągłe, kolorowe, wypełnione helem lub powietrzem - mowa oczywiście o balonach, nieodłącznym elemencie każdego przyjęcia czy imprezy. W tej kategorii prezentujemy wyjątkowe balony giganty z konfetti, których wyjątkowość z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Wypełnienie może być jedno lub wielokolorowe, co pozwala na łatwe dopasowanie zakupu do kolorystyki, w jakiej będzie organizowana dana impreza. Te balony zyskają uznanie zarówno u dzieci, jak i dorosłych!

Meri Meri – Balon gigant Konfetti różowe Meri Meri – Balon gigant Konfetti różowe -5%
70,30 zł
74,00 zł
Meri Meri – Balon gigant Konfetti niebieskie Meri Meri – Balon gigant Konfetti niebieskie -5%
70,30 zł
74,00 zł
Meri Meri - Balony gigant Konfetti multikolor Meri Meri - Balony gigant Konfetti multikolor -30%
51,80 zł
74,00 zł
Meri Meri - Balony gigant Konfetti niebieskie Meri Meri - Balony gigant Konfetti niebieskie -5%
70,30 zł
74,00 zł
Meri Meri - Balony gigant Konfetti neonowe Meri Meri - Balony gigant Konfetti neonowe -5%
70,30 zł
74,00 zł