Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Filtry

.

Leżaczki i bujaczki elektryczne

Elektryczne leżaczki-bujaczki to fantastyczne produkty, które umożliwią dziecku bezpieczną zabawę, przyjemny odpoczynek, jak i spokojny sen. Leżaczki elektryczne mają specjalny napęd, dzięki czemu rodzic nie musi samodzielnie kołysać malucha. Regulacja czasu i prędkości bujania oraz możliwość włączenia kojących melodii sprawia, że leżaczek-bujaczek elektryczny to doskonały produkt, który ułatwi dziecku zasypianie. Dodatkowo dołączone do leżaczka zabawki zachęcą malucha do ćwiczenia małej motoryki i zapewnią mu rozrywkę podczas odpoczynku na bujaczku.

Podczas kompletowania wyprawki zwykle nie widnieje na liście bujak elektryczny dla dziecka, ale nierzadko pojawia się on potem w domu. Wynika to z wielu zalet tego praktycznego akcesorium dla maluszków. Opieka nad dzieckiem staje się łatwiejsza w przypadku leżaczka bujaczka elektrycznego. Będzie mogło bezpiecznie się bawić lub spać w zasięgu wzroku mamy. Bujaczek elektryczny to nowoczesna odsłona legowiska dla najmłodszych - coś w rodzaju hamaka i kołyski. Dziecko może zostać ukołysane do snu bez ingerencji osób trzecich. Delikatne kołysanie sprawia ogromną przyjemność.

Przepraszamy, nie znaleziono produktów

Wyszukaj ponownie