Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
1 239
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
1 kg 2 kg
Kategorie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Książeczki, muzyka i film

Proponowane przez nas książeczki dla dzieci produkowane są ze starannie wybranych materiałów. W stu procentach rozumiemy oczekiwania rodziców względem kupowania pierwszych zabawek, które mają znaczący wpływ na rozwój dziecka. W związku z tym staramy się wychodzić naprzeciw i proponować najlepsze produkty. Oferujemy między innymi książeczki do przesuwania, które z pewnością wpłyną na rozwój ruchowy pociechy. Co więcej, mogą stać się jedną z ulubionych zabawek, co z kolei pozytywnie zapisze się we wspomnieniach z dzieciństwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój dziecka dla rodziców, dlatego w naszym asortymencie znajdują się również grające książeczki, które z kolei pomagają w trenowaniu słuchu. Wspólne spędzanie czasu z pociechą wpłynie na zacieśnienie więzi. Kontakt z dzieckiem jest ważny od pierwszych chwil życia, dlatego warto go pielęgnować przez całe dzieciństwo, tak by stać się przyjacielem pociechy, które dodatkowo będzie czuła się z rodzicami bezpiecznie. W naszym sklepie można znaleźć najlepsze książeczki na rynku – zapraszamy do zakupów.

.

Książeczki, muzyka i film

W tej kategorii znajdą Państwo książeczki dla dzieci, które sprawdzą się już w pierwszych miesiącach życia. Chcąc w pełni zadowolić naszych Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które dostosowane są do maluchów. Oferujemy książeczki dla dzieci z okienkami, które pomogą w rozwoju ruchowym, a także manualnym. W pierwszych latach życia bardzo ważne jest również zwrócenie uwagi na słuch, w związku z tym proponujemy również książeczki dla dzieci z dźwiękiem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

My Bag's Draw & Go Owl Grey -6%
Cena: 74,26 zł 79,00 zł
Cena: 20,00 zł
Cena: 34,90 zł
26,90 zł
My Bag's Draw & Go Owl Grey -6%
74,26 zł 79,00 zł
7,90 zł
45,00 zł