Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
17 18
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Drewniane zawieszki do smoczka

Drewno to materiał, który wykorzystywany jest przez coraz większą liczbę producentów zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Solidność, niebanalna estetyka oraz ekologiczny charakter to czynniki, na które młodzi rodzice zwracają uwagę podczas wybierania artykułów dla swoich pociech, drewniane produkty często więc okazują się strzałem w dziesiątkę. Drewniana zawieszka do smoczka nie jest w tym wypadku żadnym wyjątkiem – to trwałe, wysokojakościowe rozwiązanie doskonale spełniające swoją funkcję.

Drewniane zawieszki do smoczka są niezwykle popularne wśród rodziców. Oprócz tego, że prezentują się niezwykle estetycznie, są również bardzo praktyczne. Prezentowane w tej kategorii zawieszki do smoczka drewniane bez wątpienia znajdą wielu nowych odbiorców. Zostały one wykonane z trwałego i bezpiecznego dla dzieci drewna, a kolorowe, obracające elementy zaciekawią każdego maluszka. Taka zawieszka do smoczka drewniana będzie także miłym upominkiem z okazji narodzin dziecka.

Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt

Chociaż akcesoria dla dzieci wykonywane z drewna nie są żadną nowością na rynku, to przez długi czas kojarzone były raczej z rozwiązaniami o wątpliwej jakości. Zostały więc wyparte przez plastik. Przez wzgląd jednak na ich nieekologiczność, coraz więcej producentów decyduje się na powrót do wykorzystywania drewna w swoich produktach. Są to jednak zabawki i artykuły znacznie różniące się od tego, co rodzice mogą pamiętać z własnego dzieciństwa. Produkty te cechują się niezwykłą precyzją wykonania, oryginalną estetyką, wykorzystaniem nietoksycznych i intensywnych barw oraz atrakcyjnym wizualnie designem. Takie podejście do produkcji powoduje, że rozwiązania te cieszą się ogromną popularnością, a dzieci przyzwyczajone do zabawek wykonanych z plastiku z zaciekawieniem patrzą na drewniane alternatywy. Przykładem takich akcesoriów dla najmłodszych może być zawieszka do smoczka drewniana – produkt, dzięki któremu całkowicie zniknie problem zgubionego smoczka. Natomiast zastosowanie interesujących barw zachęci malca do bawienia się nią. Producenci zadbali także o to, aby produkty z tej kategorii miały kształt pozwalający maluszkom na ćwiczenia małej motoryki. Zawieszka drewniana do smoczka jest więc tak naprawdę dwoma akcesoriami w jednym. Pełniąc swoją podstawową funkcję, staje się również narzędziem do treningu koordynacji psychoruchowej dla najmłodszych, dzięki czemu dziecko staje się spokojniejsze chociażby podczas codziennych spacerów.