Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
101 538
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Nianie elektroniczne

Kontrolowanie maluszka 24 godziny na dobę nie jest proste – pomimo tego każdy rodzic stara się nieprzerwanie zapewnić doskonałą opiekę swojemu maluszkowi. Niania elektroniczna to urządzenie, które ułatwi pogodzenie codziennych obowiązków z nieprzerwanym czuwaniem nad maleństwem. Każdy model składa się z dwóch podstawowych elementów: nadajnika i odbiornika. Przekaźnik zbierający dane umieszcza się w pokoju dziecka w pobliżu łóżeczka, natomiast urządzenie odbiorcze ma przy sobie rodzic. Coraz większą popularnością wśród rodziców cieszy się niania elektroniczna z kamerą. Urządzenie przesyła w czasie rzeczywistym nie tylko dźwięk, ale również obraz. Opiekun w dowolnej chwili ma więc podgląd na znajdującego się w innym pomieszczeniu maluszka. Najlepsza niania elektroniczna dla wcześniaka i noworodka to elektroniczna niania z monitorem oddechu. Przy pomocy tego urządzenia rodzic może bez obaw udać się do łazienki czy kuchni i jednocześnie monitorować stan dziecka. Elektroniczna niania z czujnikiem oddechu to doskonałe rozwiązanie dla rodziców wcześniaków – urządzenie pozwala odejść od łóżeczka bez obaw o maleństwo. Sprawdzi się także wtedy, gdy dom jest bardzo duży lub opiekująca się niemowlakiem osoba pracuje zdalnie. Stały podgląd umożliwi obserwację dziecka z innej części mieszkania czy domu bez konieczności odrywania się od obowiązków. Niania elektroniczna z możliwością podłączania do internetu może okazać się przydatna również wtedy, gdy maleństwo zostaje pod opieką osoby trzeciej. Rodzice w każdej chwili będą mogli sprawdzić, co dzieje się w domu pod ich nieobecność.

.

Nianie elektroniczne

Opiekę nad maluszkiem skutecznie ułatwi niania elektroniczna. W przygotowanym przez nasz sklep internetowy asortymencie znajdą Państwo niezawodne urządzenia od sprawdzonych producentów. Dla rodziców, którzy chcą mieć podgląd na żywo z pokoiku maluszka doskonałym rozwiązaniem jest niania elektroniczna z kamerą. Oczekiwania bardziej wymagających Klientów z pewnością spełni elektroniczna niania z monitorem oddechu. Każde urządzenie z naszej oferty charakteryzuje się wysoką jakością obrazu oraz czystym dźwiękiem.

Beaba Niania elektroniczna video ZEN Connect White Beaba Niania elektroniczna video ZEN Connect White -16%
503,16 zł 599,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Summer Infant - Summer Niania Cyfrowa Video Wide View DUO Summer Infant - Summer Niania Cyfrowa Video Wide View DUO -6%
660,82 zł 703,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt -4%
124,64 zł 129,83 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
ABAKUS ANGELCARE - Niania elektroniczna z kamerą video AC310 Angelcare -6%
554,60 zł 590,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
ABAKUS ANGELCARE - Niania elektroniczna audio z czujnikiem ruchu AC127 Angelcare -6%
551,53 zł 586,73 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt