Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
104 128
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Nianie elektroniczne

Świeżo upieczonym rodzicom opiekę nad maluszkiem ułatwi niania elektroniczna. W przygotowanym przez nasz sklep internetowy asortymencie znajdziesz niezawodne urządzenia od sprawdzonych producentów. Dla młodych rodziców, którzy chcą mieć podgląd na żywo z pokoiku maluszka doskonałym rozwiązaniem jest niania elektroniczna z kamerą. Oczekiwania bardziej wymagających Klientów z pewnością spełni elektroniczna niania z monitorem oddechu. Każde urządzenie z naszej oferty charakteryzuje się wysoką jakością obrazu oraz czystym dźwiękiem. Dzięki elektronicznej niani z kamerą i monitorem oddechu możecie słyszeć i widzieć swoje dziecko z sypialni. Pozwoli to wam czuwać nad nim praktycznie 24 godziny na dobę!

Summer Infant Niania z Kamerą WiFi Liv Cam -27%
Cena: 156,95 zł 215,00 zł
BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt -8%
Summer Infant Niania z Kamerą WiFi Liv Cam Summer Infant Niania z Kamerą WiFi Liv Cam -27%
156,95 zł 215,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt -8%
128,44 zł 139,61 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze

Elektroniczna niania z monitorem oddechu — miej maluszka zawsze na oku

Efektywne kontrolowanie maluszka 24 godziny na dobę nie jest proste. Mimo to każdy rodzic stara się nieprzerwanie zapewnić doskonałą opiekę swojemu maluszkowi. Niania elektroniczna to urządzenie, które ułatwi pogodzenie codziennych obowiązków z nieprzerwanym czuwaniem nad maleństwem. Każdy model składa się z dwóch podstawowych elementów: nadajnika i odbiornika. Przekaźnik zbierający dane umieszcza się w pokoju dziecka w pobliżu łóżeczka, natomiast urządzenie odbiorcze ma przy sobie rodzic. Coraz większą popularnością wśród rodziców cieszy się niania elektroniczna z kamerą. Urządzenie przesyła w czasie rzeczywistym nie tylko dźwięk, ale również obraz. Opiekun w dowolnej chwili ma więc podgląd na znajdującego się w innym pomieszczeniu maluszka. Najlepsza niania elektroniczna dla wcześniaka i noworodka to elektroniczna niania z monitorem oddechu. Przy pomocy tego urządzenia rodzic może bez obaw udać się do łazienki czy kuchni i jednocześnie monitorować stan dziecka. Elektroniczna niania z czujnikiem oddechu to doskonałe rozwiązanie dla rodziców wcześniaków. Urządzenie pozwala odejść od łóżeczka bez obaw o maleństwo. Sprawdzi się także wtedy, gdy dom jest bardzo duży lub opiekująca się niemowlakiem osoba pracuje zdalnie. Stały podgląd umożliwi obserwację dziecka z innej części mieszkania czy domu bez konieczności odrywania się od obowiązków. Niania elektroniczna z możliwością podłączania do internetu może okazać się przydatna również wtedy, gdy maleństwo zostaje pod opieką osoby trzeciej. Rodzice w każdej chwili będą mogli sprawdzić, co dzieje się w domu pod ich nieobecność.

Dlaczego niania elektroniczna z kamerą to dobry zakup w przypadku niemowląt?

Elektroniczna niania z monitorem oddechu i kamerą to urządzenie o zakupie którego warto pomyśleć już na etapie kompletowania wyprawki dla maluszka. Nie trzeba od razu kupować najnowszego modelu z licznymi funkcjami. Nawet najprostsze urządzenia dobrze spełniają swoje podstawowe zadanie. Można je kupić już za niewiele ponad 200 zł. Bardziej zaawansowane modele to większy wydatek, ale mają ogromne możliwości. Nianie elektroniczne pozwalają na obserwowanie dziecka na odległość. Wystarczy spojrzeć na wyświetlający się obraz, który jest przesyłany z kamery. Nowoczesne nianie elektroniczne są obsługiwane zdalnie, czyli z poziomu smartfona. Dzięki temu rodzic może liczyć na bardzo czytelny obraz, widziany za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza.

Urządzenie składa się najczęściej z nadajnika z mikrofonem i kamery oraz z odbiornika wyposażonego w głośnik. Nadajnik pozostaje przy dziecku, natomiast rodzic może wszystko monitorować dzięki odbiornikowi. Czujniki znajdujące się w nadajniku rejestrują obraz i dźwięk w czasie rzeczywistym. Pozwala to wobec tego na szybką interwencję, jeśli zostanie wykryte coś niepokojącego. W sprzedaży znajdują się nowoczesne nianie elektroniczne, które pozwalają na zdalne komunikowanie się z dzieckiem. Nie trzeba być przy maluszku, aby oddziaływać na niego kojąco swoim głosem. Będzie czuć się, jakby rodzic był tuż obok. Przekłada się to na wzrost poczucia bezpieczeństwa i pozwala się zrelaksować. Jeśli dziecko się zdenerwuje bądź przestraszy czegoś, to można zawsze wypowiedzieć do niego kilka słów w celu uspokojenia go.

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszej niani elektronicznej?

Co świeżo upieczeni młodzi rodzice muszą wziąć pod uwagę przy zakupie elektronicznej niani? Oto kilka wskazówek, które pomogą wybrać najlepsze urządzenie do potrzeb Waszych oraz Waszego malucha.

  • Zasięg niani elektronicznej — głównym zadaniem niani z kamerą jest informowanie rodziców o tym, co się dzieje z ich dzieckiem na odległość. No właśnie — odległość. Urządzenie musi mieć dobry zasięg, obejmujący całe mieszkanie lub dom. W przypadku tego drugiego zasięg powinien mieć minimum kilkaset metrów. Najlepsze nianie elektroniczne z kamerą i monitorem oddechu działają w oparciu o WiFI. Zasięg takiego urządzenia jest praktycznie bez ograniczeń.
  • Zasilanie — Elektroniczna niania z kamerą musi działać. ZAWSZE. Dlatego raczej należy omijać urządzenia na baterie, gdyż te mogą się wyczerpać dość nieoczekiwanie np. w środku nocy. Warto zainwestować w nianię z kamerą zasilaną sieciowo, która dodatkowo jest wyposażona w akumulator. W przypadku przerwy w dostawie prądu urządzenie będzie działać bez zakłóceń.
  • Pasma (kanały) transmisji — im więcej, tym lepiej. Dlaczego? Większa ilość kanałów transmisji pozwala na pracę niani elektronicznej z monitorem oddechu i kamerą bez zakłóceń. Powodowane mogą być przez różne czynniki także przez... inne elektroniczne nianie, np. u sąsiadów.
  • Dodatkowe funkcje — producenci prześcigają się wręcz w dodawaniu kolejnych funkcji do tego typu urządzeń. Mogą one grać kołysanki czy aktywować się na głos dziecka. Kamera z monitorem oddechu dziecka pozwala upewnić się, czy maluch prawidłowo oddycha. Dzięki udogodnieniom możesz mieć znacznie spokojniejszy sen, co jest bardzo ważne w przypadku zmęczonych rodziców

Niania elektroniczna z kamerą — kiedy najbardziej przydatna?

Na zakup elektronicznej niani z monitorem oddechu i kamerą z całą pewnością warto zdecydować się w przypadku wcześniaka. Jak wiadomo, istnieje wówczas większe ryzyko wystąpienia jakichś problemów zdrowotnych i śmierci łóżeczkowej. Dla własnego komfortu psychicznego warto mieć pod ręką elektroniczną nianię z kamerą, aby nie musieć ciągle się stresować. Elektroniczna niania z monitorem oddechu, która bezustannie obserwuje dziecko, to ogromna ulga dla zestresowanej mamy. Będzie mogła ona na spokojnie skorzystać z toalety czy wykonać różne obowiązki dnia codziennego. Wystarczy spojrzeć na ekran smartfona, aby sprawdzić, czy z maluszkiem nie dzieje się nic niepokojącego.

Niania elektroniczna z kamerą to idealna opcja w przypadku dużego domu. Dziecko będzie mogło spać w spokoju w swoim pokoju, natomiast mama zajmie się gotowaniem, sprzątaniem itd., bez konieczności ciągłego zaglądania do maluszka. Przemieszczanie się z pomieszczenia do pomieszczenia przy dużym metrażu staje się z czasem bardzo męczące. Młoda mama potrzebuje wypoczynku oraz zregenerowania sił po porodzie, dlatego warto skorzystać z dodatkowej pomocy. Niania elektroniczna to wspaniała opcja dla rodziców pracujących zdalnie. Urządzenie ułatwia skupienie się na wykonywanych obowiązkach. Niania z kamerą przyda się również w przypadku opiekowania się starszym dzieckiem. Jeśli w domu pojawiają się często goście, to niania elektroniczna z monitorem oddechu sprawdzi się rewelacyjnie. Zapewni bezstresowe przebywanie z gośćmi, bez martwienia się o to, co dzieje się z dzieckiem i ciągłego odwiedzania jego pokoju. Niania elektroniczna poinformuje o obudzeniu się maluszka.

Rodzaje niań elektronicznych

W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów niań elektronicznych. Najtańsze modele działają podobnie jak walkie-talkie. Decydując się na taki model musimy jednak liczyć się z brakiem wielu dodatkowych i użytecznych funkcji. Modele audio przekazują jedynie dźwięk, które dochodzi z pobliskiego pomieszczenia. Nie są wyposażone w kamerę ani monitor oddechu. Bardziej zaawansowany będzie model audio-video, który pozwala na przekazywanie dźwięków i obrazów. Można również liczyć na większy zasięg, wystarczający do objęcia całego domu lub mieszkania. Rodzice mają do dyspozycji kamerę i mikrofon. Niania elektroniczna audio wideo będzie wystarczająca, jeśli rodzic znajduje się blisko dziecka odpoczywającego w innym pomieszczeniu. Przyda się także w podróży, na wakacjach poza domem. Nowoczesne nianie elektroniczne wykorzystują sygnał Wi-Fi, co świetnie sprawdzi się w dużym domu. Wystarczy mieć router i internet bezprzewodowy, aby móc używać niani w niemalże dowolnym miejscu. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na telefonie, aby móc wygodnie obserwować swojego maluszka. Możliwe staje się sterowanie obrazem, mówienie do dziecka lub nawet włączenie kojącej muzyki. Na tym jednak nie koniec zalet. Nianie elektroniczne Wi-Fi są wyposażone m in. w czujnik temperatury, który poinformuje czy jest ona prawidłowa.