Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
84 629
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Nianie elektroniczne

Kontrolowanie maluszka 24 godziny na dobę nie jest proste – pomimo tego każdy rodzic stara się nieprzerwanie zapewnić doskonałą opiekę swojemu maluszkowi. Niania elektroniczna to urządzenie, które ułatwi pogodzenie codziennych obowiązków z nieprzerwanym czuwaniem nad maleństwem. Każdy model składa się z dwóch podstawowych elementów: nadajnika i odbiornika. Przekaźnik zbierający dane umieszcza się w pokoju dziecka w pobliżu łóżeczka, natomiast urządzenie odbiorcze ma przy sobie rodzic. Coraz większą popularnością wśród rodziców cieszy się niania elektroniczna z kamerą. Urządzenie przesyła w czasie rzeczywistym nie tylko dźwięk, ale również obraz. Opiekun w dowolnej chwili ma więc podgląd na znajdującego się w innym pomieszczeniu maluszka. Najlepsza niania elektroniczna dla wcześniaka i noworodka to elektroniczna niania z monitorem oddechu. Przy pomocy tego urządzenia rodzic może bez obaw udać się do łazienki czy kuchni i jednocześnie monitorować stan dziecka. Elektroniczna niania z czujnikiem oddechu to doskonałe rozwiązanie dla rodziców wcześniaków – urządzenie pozwala odejść od łóżeczka bez obaw o maleństwo. Sprawdzi się także wtedy, gdy dom jest bardzo duży lub opiekująca się niemowlakiem osoba pracuje zdalnie. Stały podgląd umożliwi obserwację dziecka z innej części mieszkania czy domu bez konieczności odrywania się od obowiązków. Niania elektroniczna z możliwością podłączania do internetu może okazać się przydatna również wtedy, gdy maleństwo zostaje pod opieką osoby trzeciej. Rodzice w każdej chwili będą mogli sprawdzić, co dzieje się w domu pod ich nieobecność.

.

Nianie elektroniczne

Opiekę nad maluszkiem skutecznie ułatwi niania elektroniczna. W przygotowanym przez nasz sklep internetowy asortymencie znajdą Państwo niezawodne urządzenia od sprawdzonych producentów. Dla rodziców, którzy chcą mieć podgląd na żywo z pokoiku maluszka doskonałym rozwiązaniem jest niania elektroniczna z kamerą. Oczekiwania bardziej wymagających Klientów z pewnością spełni elektroniczna niania z monitorem oddechu. Każde urządzenie z naszej oferty charakteryzuje się wysoką jakością obrazu oraz czystym dźwiękiem.

Babymoov Video niania Yoo-feel A014420 Babymoov Video niania Yoo-feel A014420 -6%
563,06 zł 599,00 zł
Tattou PIO - Babyphone + Camera + Projector 555203 Tattou PIO - Babyphone + Camera + Projector 555203 -20%
349,59 zł 436,99 zł
BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt BABYONO - 612/02 Waga elektroniczna dla niemowląt -6%
104,01 zł 110,64 zł
BABYONO - 790 Termometr elektroniczny bezdotykowy NATURAL NURSING BABYONO - 790 Termometr elektroniczny bezdotykowy NATURAL NURSING -6%
409,96 zł 436,13 zł
ABAKUS ANGELCARE - Niania elektroniczna z kamerą video AC310 Angelcare -5%
504,45 zł 531,00 zł
ABAKUS ANGELCARE - Niania elektroniczna AC110 -6%
241,97 zł 257,41 zł