Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
36 37
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Zestawy do robienia eksperymentów

Każde dziecko ma pragnienie poznania otaczającej go przestrzeni. Stawanie się małym odkrywcą sprawia, że brzdące czują się jak naukowcy, którzy mają realny wpływ na otaczającą ich rzeczywistość. Staje się to dla nich czymś zupełnie nowym, czymś, co należy odkryć i oczywiście poinformować o tym nie tylko rodziców, ale i wszystkich, którzy są wokół. Nic więc dziwnego, że wielu opiekunów maluchów, staje na głowie, by zorganizować im czas w kreatywny i odkrywczy sposób. Przydatne mogą okazać się zestawy do eksperymentów dla dzieci. Te nieskomplikowane i bardzo ciekawe akcesoria dla maluchów mogą stać się wielką pasją i rozwinąć w dziecku wiele zainteresowań. Przyczyniają się także do poznanie podstaw chemii czy fizyki, co może w przyszłości przełożyć się na dużo szybsze przyswajanie tych szkolnych przedmiotów. Zestaw do robienia eksperymentów dedykowany jest dzieciom w różnym wieku. Mogą korzystać z nich już nawet trzylatki, które spragnione nowych wrażeń będą z ciekawością obserwowały to, co dzieje się wokół nich. Zobacz zestawy do eksperymentów naukowych dla dzieci i rozbudź w nim żądze zdobywania wiedzy!

Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt

Co zawierają zestawy do robienia eksperymentów? 

Jest wiele zestawów, które mogą posłużyć dzieciom w rozwinięciu swojej kreatywności i wyobraźni. Jednymi z najczęściej wybieranych są te z piaskiem kinetycznym. Ta nietypowa zabawka edukacyjna jest doskonałym sposobem na utworzenie domowej piaskownicy i zapewnia maluchowi frajdę. Jak on działa, że nie brudzi rąk ani nie sprawia, że na meblach osadza się jeszcze więcej kurzu? Przede wszystkim ten zestaw do eksperymentów opracowany został na bazie specjalnych polimerów, które nadają mu konsystencję plasteliny, dzięki czemu przelewa się przez palce, a zbudowane przy jego pomocy budowle zachowują swój kształt. Działa jak magnes, bo zlepia ze sobą ziarenka. Wielu rodziców odczuwa obawy przed zakupem. Boją się, że spowoduje on zabrudzenia lub przyczyni się do powstania alergii. Nic bardziej mylnego! Piasek kinetyczny bez obaw mogą wykorzystywać także maluchy, które są bardziej wrażliwe i podatne na działanie pyłków. Oprócz piasku kinetycznego często można spotkać się z laboratorium dla dzieci. Bezpieczne eksperymenty chemiczne lub fizyczne mogą sprawić wiele zabawy i zaciekawienia. Pieniące się substancje albo unoszenie się dymu to coś, co zdecydowanie ciekawi i fascynuje. A jeśli w zestawie do eksperymentów dla dzieci znajdą się także elektroniczne narzędzia, które pokażą, w jaki sposób przewodzi prąd, to zabawa może trwać godzinami. 

Zestawy naukowe dla dzieci - dla małego odkrywcy

Podarowanie zestawu dziecku ma zdecydowanie korzystny wpływ na jego wyobraźnię, a także układ sensoryczny. W wielu zestawach jednym z elementów do samodzielnego wykonania jest slime, czyli tzw. glutek, który jest rodzajem masy plastycznej. Jego konsystencja może mieć różną gęstość, fakturę czy kolor. Tworzenie slime dostarcza świetnej zabawy i nie jest trudne, dlatego świetnie nadaje się dla dzieci w każdej kategorii wiekowej. Aby stworzyć kosmiczną miksturę, która będzie oblepiać wszystko, co spotka na swojej drodze, wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją i ponieść się kreatywności. Chyba nie ma osoby, która byłaby niezadowolona, widząc ten zestaw. Eksperymenty dla dzieci to także frajda dla rodziców. Obserwacja swoich pociech, które są zajęte zdobywaniem nowych doświadczeń zdecydowanie napawa dumą, a nawet i chęcią dołączenia. 

Warto podkreślić, że zestawy doświadczalne dla dzieci pozwalają eksperymentować bezpiecznie. Zestawy małego naukowca zawierają niezbędne elementy do przeprowadzenia eksperymentu. Dzieci w wieku przedszkolnym są niezwykle ciekawe świata. Dostępne w naszym sklepie internetowym zestawy pozwolą odkrywać i poznawać świat poprzez zabawę. 

Zestaw eksperymentów dla dzieci ze sklepu Bamboli

Asortyment dostępny w sklepie Bamboli jest bardzo bogaty. Wiele zestawów do eksperymentów dla dzieci zostało docenionych przez rodziców i ich pociechy. Dobra jakość akcesoriów i przede wszystkim mnogość elementów sprawiają, że każdy zestaw do eksperymentów dla dzieci jest tak chętnie wykorzystywany. Dostarczanie rozrywki z porządną dawką wiedzy jest przede wszystkim rozwojem dla dziecka. Logiczne myślenie i rozwój kreatywność to tylko jedne z zalet tych zabawek. Bamboli to sklep stworzony z myślą o każdym dziecku, które potrzebuje możliwości do rozwoju, ale i zabawy, by stworzyć wiele radosnych wspomnień z okresu dzieciństwa.