Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
22 68
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Rożki niemowlęce

Współcześnie mianem becika często nazywa się też rożki, określenia te stosowane są zamiennie. Beciki wciąż są popularnym sposobem na zapewnienie ciepła małemu dziecku. Jest to przede wszystkim rozwiązanie na zimne dni, zarówno do spania, jak i na spacery. Beciki i rożki dla niemowląt czasami są usztywniane, co ułatwia trzymanie dziecka i zapewnia lepsze podparcie dla jego główki.

Klasyczne beciki to długi prostokąt, na którego połowie układa się dziecko, a drugą się je przykrywa, a następnie zawiązuje troczki. Współczesne rożki mają kształt kwadratowy lub trójkątny, a sposób ich użycia pozwala szczelnie otulić dziecko: dzięki temu niemowlęta czują się bezpieczniej, niemal tak, jak w łonie matki. Ograniczenie ruchów sprawia również, że maluch rzadziej się wybudza i śpi spokojniej. Obecnie rożki często nazywa się również becikami, oba te określenia można wykorzystywać zamiennie. Beciki-rożki dla niemowląt najlepiej sprawdzają się w początkowym okresie życia dziecka, do spania w chłodniejsze noce, a także do zimowych spacerów w wózku. Bardzo ważną zaletą rożka jest to, że dziecko nie może go rozkopać tak jak kołderki, zatem ten typ okrycia jest idealny dla aktywnych dzieci, które mogłyby zmarznąć w czasie spacerów. Usztywniane beciki są chętnie wybierane przez świeżo upieczonych rodziców, dla których dzięki nim trzymanie dziecka jest wygodniejsze i łatwiejsze. Równocześnie główka malucha jest dodatkowo ustabilizowana. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór rożków i becików dla najmłodszych, bardzo ciepłych i praktycznych, które zapewnią niemowlęciu komfort i poczucie bezpieczeństwa.