Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
8 97
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Inne zabawki drewniane

Nikt nie wyobraża sobie dzieciństwa bez zabawek - są one nierozłącznym elementem w dorastaniu naszych dzieci. Zmieniają się po prostu z wiekiem dziecka, bo w każdym momencie życia maluchy mają inne potrzeby. Warto postawić na asortyment dobrej jakości, który posłuży przez długi czas, a z pewnością takie są zabawki wykonane z drewna. Nie tylko są wytrzymałe, ale bardzo ładnie wyglądają.

Zabawki drewniane nigdy nie wyszły z mody! Są cały czas kupowane i poszukiwane przez rodziców. Dlaczego? Nie ma co ukrywać, że plastik nigdy nie będzie tak wytrzymały jak drewno, a i wyglądem mu nie dorównuje. Klocki drewniane, które są wykończone z dużą starannością, z pewnością zadowolą nasze dzieci na długi czas. Pobudzają wyobraźnię dzieci, które mogą tworzyć z nich wiele rzeczy - od domów, mostów po tory do jazdy samochodami. Nie trzeba się obawiać, że zabawki drewniane zniszczą się w przeciągu tygodnia czy dwóch, ponieważ są bardzo wytrzymałe. Kolejnym plusem takich zabawek jest to, że są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Na rynku są dostępne klocki drewniane dla dzieci, a nawet drewniane zabawki dla niemowląt, które są całkowicie bezpieczne. Drewniane zabawki to nie tylko klocki, można znaleźć wiele innych zabawek wykonanych z tego materiału, takich jak na przykład drewniane układanki. Podczas wyboru drewnianych zabawek dla naszych dzieci, należy wziąć pod uwagę, czy spełniają one wymogi, które zapewnią naszym pociechom bezpieczeństwo podczas zabawy. Wiadomo, że klocki dla niemowlaka nie powinny być małe, ponieważ mógłby je połknąć, dodatkowo ważny jest wygląd, więc oprócz tego, że będą kolorowe i zaciekawią nasze dzieci. Powinny być także solidnie i starannie wykonane. Cena zabawek drewnianych jest nieco wyższa niż na przykład wykonanych z innego materiału, jednak jest adekwatna do jakości z jaką są wykonane.