Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
4 313
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Zabawki plażowe

Wakacje z dziećmi nad morzem lub jeziorem to doskonała okazja, by wspólnie się pobawić i spędzić razem czas na świeżym powietrzu. Wspólne kąpiele w morzu lub jeziorze, budowanie zamków z piasku i inne aktywności z pewnością wzmocnią więzi rodzinne i będą ciekawą odskocznią od problemów dnia codziennego. Do wspólnej zabawy przydadzą się zabawki plażowe dla dzieci w postaci łopatek, wiaderek, a także dmuchanych zabawek do wody, piłek, czy rakietek. Ciekawe foremki w kształcie zamków, wieżyczek, czy zwierzątek pozwolą na stworzenie wyjątkowych budowli, z kolei wspólne kopanie i odbijanie piłki zapewni dzienną dawkę ruchu dla dziecka, a także rodziców. Łopatki, foremki i wiaderka z pewnością przydadzą się podczas długich godzin spędzanych nad wodą, a dodatkowo wspomogą ich kreatywny rozwój. Ciekawe aktywnością zapadną w pamięć dzieci na długie lata. Zabawki plażowe przydadzą się nie tylko podczas plażowania – zestawy łopatek, wiaderek i foremek doskonale sprawdzą się w przydomowych piaskownicach, w których również można stworzyć wyjątkowe zamki z piasku, a ulubione zwierzątka, dmuchane zabawki mogą umilić zabawę na basenie, z kolei frisbee i innymi zabawkami sportowymi można bawić się do woli w ogrodzie lub placu zabaw. Zabawki plażowe mogą być zatem uniwersalnym prezentem, z którego każde dziecko się ucieszy.

.

Zabawki plażowe

Zabawki plażowe dla dzieci to niezbędne wyposażenie każdego plażowicza, wybierającego się na wakacje z dziećmi. Podczas, gdy rodzice zażywają kąpieli słonecznych, maluchy przy pomocy łopatek i foremek tworzą wyjątkowe budowle i wykopują głębokie dołki. Z kolei wspólne kąpiele w morzu, czy jeziorze stają się jeszcze atrakcyjniejsze, gdy w grę wchodzą dmuchane zwierzaki, a także gra w piłkę wodną lub plażową. Zabawki plażowe dla dzieci bez wątpienia umilą czas spędzony na plaży zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

QUUT Łopatka z sitkiem Scoppi Cherry -10%
Cena: 80,10 zł 89,00 zł
Cena: 45,00 zł
Cena: 79,99 zł
Cena: 22,00 zł
Cena: 45,00 zł
Cena: 69,00 zł
93,50 zł
QUUT Łopatka z sitkiem Scoppi Cherry QUUT Łopatka z sitkiem Scoppi Cherry -10%
80,10 zł 89,00 zł
79,00 zł