Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
23 89
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Gry magnetyczne

Czym zająć dzieciom czas w podróży? Co im zaproponować, aby przyciągnąć i utrzymać na dłużej uwagę, dostarczyć odrobinę dobrej zabawy i radości? Gra magnetyczna będzie doskonałym wyborem. Nasze gry magnetyczne do samochodu sprawdzą się na dłuższych i krótszych wyprawach, w znane i nieznane. Gry magnetyczne do samochodu W podróży musi być wygodnie. Magnetyczna gra, która nie rozsypie się wtedy, gdy auto gwałtownie zahamuje lub skręci, to prawdziwe złoto dla każdej z rodzin. w takie gry mogą grać tylko dzieci, lub całe rodziny, angażując również dorosłych. Uczą współpracy, rywalizacji, w zależności od tego, na jaki tytuł się zdecydujemy. Nie zajmują zbyt dużo miejsca, dlatego można włożyć je nawet do plecaka, na przykład gdy wychodzi się w góry. Gdy psują się humory, brakuje chwili dobrej zabawy i ekscytacji, gra magnetyczna jest jak znalazł. Gry dla starszych i młodszych dzieci Gry uwielbiają starsi i młodsi. Podczas pełnej emocji rozgrywek trudno usiedzieć na miejscu. To prawdziwe uczucia, które są przecież napędem dobrej zabawy. Nasze gry magnetyczne to doskonała propozycja dla każdej z rodzin. Będą pięknym pomysłem na prezent wtedy, gdy chce się komuś sprawić odrobinę przyjemności lub zrobić niespodziankę. Wśród naszych propozycji oferujemy gry dla młodszych i starszych dzieci, a także dla całych rodzin. Stawiamy na tytuły, które są grywalne, dają masę zabawy, a poza tym zachwycają designem. Obcowanie z takimi przedmiotami na co dzień to prawdziwa radość, którą teraz mogą mieć wszyscy.

.

Gry magnetyczne

Petit Collage Gra Magnetyczna 4 w Rzędzie -6%
Cena: 55,46 zł 59,00 zł
Petit Collage Gra Magnetyczna Małpka -4%
Cena: 56,64 zł 59,00 zł
Petit Collage Gra Magnetyczna 4 w Rzędzie Petit Collage Gra Magnetyczna 4 w Rzędzie -6%
55,46 zł 59,00 zł
Moulin Roty - Magnetyczny zestaw gier podróżnych 713144 Moulin Roty - Magnetyczny zestaw gier podróżnych 713144 -5%
80,18 zł 84,40 zł
Moulin Roty - Magnetyczna gra "FIGURY GEOMETRYCZNE" 661364 Moulin Roty - Magnetyczna gra "FIGURY GEOMETRYCZNE" 661364 -5%
96,65 zł 101,74 zł
Petit Collage Gra Magnetyczna Małpka Petit Collage Gra Magnetyczna Małpka -4%
56,64 zł 59,00 zł