Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
60 61
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Drewniane krosna tkackie

Niektóre małe dziewczynki marzą o tym żeby zostać księżniczkami i wybrać się na bal w przepięknej sukni, a niektóre z nich marzą o tym, aby taką suknię uszyć! Nasze krosna tkackie będą idealną zabawką dla dzieci, które od najmłodszych lat uwielbiają tworzyć różne, kreatywne rzeczy. Dzięki naszym artykułom możecie zaszczepić w nich pasję do tkania różnych ozdób czy biżuterii. Własnoręcznie wykonana dekoracja bożonarodzeniowa z pewnością będzie wspaniałym świątecznym akcentem, a kolorowa bransoletka podarowana mamie sprawi jej wiele radości!

Tkanie może być świetną zabawą dla dzieci i dorosłych. To hobby, które może być uzależniające. Pozwala ćwiczyć ręce, wyobraźnię i kształtować zmysł artystyczny. Przy okazji pozwala też na tworzenie ciekawych ozdób i dekoracji do mieszkania. Wystarczy tylko wyposażyć się w krosno tkackie, wełnę i odrobinę kreatywnej mocy. To wystarczy, by dobrze spędzić długie godziny i stworzyć coś unikatowego. Zabawa dla osób w każdym wieku Krosna tkackie nie są zarezerwowane wyłącznie dla dzieci. Świetnie mogą bawić się nimi również dorośli. Dla wygody powinni oni jednak wybierać krosno do tkania w większym rozmiarze. Będzie im łatwiej go używać i pozwoli na tworzenie większych dzieł. Krosno tkackie dla dzieci jest dostosowane do małych paluszków dziecka. Pozwala mu na wykonywanie precyzyjnych ruchów oraz uczenie się cierpliwości. To właśnie ona jest niezbędna do tego, by przędza zamieniła się w gotowe dzieło. To świetny sposób na spędzenie długich jesiennych wieczorów. Wiele atutów Drewniane krosno tkackie może być świetną zabawką edukacyjną. Wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Właśnie dlatego jest szczególnie polecane dla kilkulatków, którzy muszą nauczyć się cierpliwości i sumiennej pracy. Na krośnie mogą powstać dekoracje na ścianę, niewielkie kocyki, a także bransoletki przyjaźni, które mogą być świetnym prezentem dla wszystkich znajomych. W ten sposób krosno przyczynia się także do zawiązywania się sieci społecznych dziecka oraz uczy trudnej sztuki dawania prezentów od serca.