Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
243 278
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Foteliki rowerowe

Rodzinne wyprawy rowerowe należą do jednych z najciekawszych przygód, jakich naszych maluszek może doświadczyć. Specjalistyczne foteliki rowerowe firmy THULE są konstruowane z myślą o absolutnym bezpieczeństwie naszego dziecka i o jego wygodzie. Stworzone z wytrzymałych materiałów, z wieloma unikatowymi funkcjami, krzesełka na rower są świetnym rozwiązaniem dla tych rodziców, którzy pragną zabrać swoją pociechę w wyprawę, podczas to której wiatr w jej uroczych włoskach będzie czymś, czego nigdy nie zapomni.

Fotelik rowerowy Bobike GO na bagażnik Marsmallow Mint -21%
299,41 zł 379,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Fotelik rowerowy Bobike GO 1P do ramy Marsmallow Mint -21%
299,41 zł 379,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Bobike - Fotelik rowerowy exclusive MINI PLUS urban grey -21%
331,01 zł 419,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Bobike - Fotelik rowerowy excl. Maxi PLUS bagażnik cinnamon brow -39%
340,99 zł 559,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt

Świat dla małego dziecka jest niczym jedna, wielka przygoda. Nam, jako rodzicom, nic nie stoi na drodze, aby urozmaicić tę przygodę jeszcze bardziej za sprawą rodzinnych eskapad rowerowych. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym fotelikom rowerowym dla dzieci, które cechują się szeregiem wielu unikalnych atutów i zalet. Wyjątkowe krzesełka rowerowe firmy THULE są stworzone z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie jazdy naszego dziecka, a także i nas. Wiele z tych unikalnych krzesełek cechuje się różnorodnymi zaletami, kształtami i kolorami, co przyczynia się do tego, że każdy rodzic będzie w stanie znaleźć takie siodełko rowerowe, jakie jest potrzebne. Dzięki specjalistycznym zapięciom oraz zamkom, które zostały zaimplementowane w fotelikach tej firmy nie musimy martwić się tym, że nasze siodełko może nas zawieść. Bezpieczeństwo dla dziecka i ulga dla rodzica to pierwsze korzyści wynikające z użytkowania fotelików rowerowych dla dziecka. Podróże rowerowe małe i duże są źródłem wielu wrażeń oraz wspomnień. Z nowoczesnymi siodełkami dla dziecka, takie przygody są możliwe już teraz. Pozwólmy więc naszemu dziecku poznawać świat bezpośrednio, z wiatrem we włosach, pod naszym czujnym okiem i kochającym objęciem.