Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
2 107
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Książeczki do zabawy

Jaką książkę kupić dla maluszka? Czarno biała książeczka dla niemowląt to najlepszy wybór. Warto o tym wiedzieć i decydować się właśnie na takie publikacje. Z pozoru mało atrakcyjne, tak naprawdę czarno białe książeczki dla niemowląt pozwalają najmłodszym trenować wzrok. Są zatem bardzo ważnym bodźcem wspierającym rozwój. Warto mieć je w swojej domowej biblioteczce. Książeczka czarno biała dla niemowląt Myli się ten kto sądzi, że książeczki dedykowane dla najmłodszych dzieci powinny być kolorowe. Niestety z tego typu publikacji największą radość mają dzieci starsze. Badania już dawno wykazały, że najmłodsze dzieci widzą jedynie bardzo duże kontrasty. Dlatego też książeczka dla niemowlaka czarno-biała to rzecz, która przyda się już w pierwszych tygodniach życia dziecka. Czas spędzony z książeczką kontrastową na pewno nie będzie stracony. Dziecko w ten sposób trenuje wzrok, uczy się rozpoznawać pewne kształty. To zatem sposób na to, aby z najmłodszym członkiem rodziny spędzić aktywne chwile, które stymulują jego układ nerwowy. Współczesne książeczki dla niemowląt czarno białe mogą mieć klasyczną formę książeczek. Mogą to by również karty kontrastowe, a także książki w formie harmonijki, które można postawić przed dzieckiem na podłodze. Właśnie tak wygląda aktywna zabawa z najmłodszymi. Warto robić to już od pierwszych tygodni życia dziecka, aby stymulować jego rozwój. Z atrakcyjnymi pomocami, takimi jak czarno-białe książeczki, zabawa jest prawdziwą przyjemnością dla rodzica i dziecka.

.

Książeczki do zabawy

Done by Deer Książeczka Miękka Elphee Grey -7%
Cena: 119,97 zł 129,00 zł
Petit Collage Organic Zestaw Prezentowy -7%
Cena: 92,07 zł 99,00 zł
BABYONO - 549 Dwustronna książeczka sensoryczna FRIENDLY FOREST BABYONO - 549 Dwustronna książeczka sensoryczna FRIENDLY FOREST -6%
49,87 zł 53,05 zł
Petit Monkey - Miękka Książeczka do usypiania z bawełny organicznej -6%
64,86 zł 69,00 zł
58,17 zł
58,17 zł
130,83 zł
4 Recenzje
Done by Deer Książeczka Miękka Elphee Grey Done by Deer Książeczka Miękka Elphee Grey -7%
119,97 zł 129,00 zł
Petit Collage Organic Zestaw Prezentowy Petit Collage Organic Zestaw Prezentowy -7%
92,07 zł 99,00 zł