Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
38 100
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Drewniane warzywa

Nie tylko dorośli marzą o piękne urządzonej kuchni. Zabawa w gotowanie, z mebelkami dla dzieci, to marzenie również małych dziewczynek oraz chłopców. Drewniane warzywa, które pozwalają na przygotowywanie fantazyjnych posiłków, będą wspaniałym elementem uzupełniającym kuchnię dziecięcą. Utrzymane w minimalistycznym duchu mody skandynawskiej, w stonowanej kolorystyce, pozytywnie wpływają na zmysły dziecka, zachęcając do kreatywnej zabawy. Warzywa drewniane do krojenia Drewniane zabawki wpływają na zmysły dziecka, pozwalają kształtować poczucie estetyki i zamiłowanie do piękna. Warzywa drewniane do krojenia będą doskonałym akcesorium pozwalającym wdrożyć z dzieckiem edukacją żywieniową, zarówno w domu, jak też w żłobku lub w przedszkolu. Ta kreatywna zabawka nie tylko pozwala na rozwijanie małej motoryki, manipulacji, ale daje też mnóstwo możliwości na kreatywne zabawy w wymyślanie zdrowych posiłków. Warzywa mogą być elementem uzupełniającym już posiadaną dziecięcą kuchnię, jak też zabawką kupioną oddzielnie, po to, aby rozwijać ciekawość poznawczą maluchów i wdrażać w tematykę zdrowego odżywiania. Wspólna zabawa w tym stylu zapewnia masę radości i frajdy i podoba się tak naprawdę każdemu maluchowi, bez względu na płeć. Warzywka wykonane z drewna to zatem doskonały pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Rozbudzają zainteresowanie gotowaniem, ale też po prostu pozwalają na ciekawą i inspirującą zabawę w naśladowanie i odgrywanie ról, na przykład członków rodziny.

.

Drewniane warzywa

Drewniane warzywa i owoce do krojenia, Plan Toys® -23%
105,49 zł 137,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Warzywa i owoce na tacy, drewniany zestaw Plan Toys® Warzywa i owoce na tacy, drewniany zestaw Plan Toys® -23%
105,49 zł 137,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Drewniane warzywa z deską do krojenia, Plan Toys® -23%
105,49 zł 137,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Niedoskonałe owoce i warzywa, Plan Toys Niedoskonałe owoce i warzywa, Plan Toys -24%
98,04 zł 129,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Joueco - Drewniany zestaw deska z warzywami -19%
63,99 zł 79,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Drewniana skrzynka z warzywami i owocami do krojenia oraz akcesoriami 23 elementy, Janod Drewniana skrzynka z warzywami i owocami do krojenia oraz akcesoriami 23 elementy, Janod -21%
122,45 zł 155,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze