Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
10 11
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar smoczka
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Smoczki anatomiczne

Jednym z ważniejszych gadżetów niemowlęcych są smoczki, które, z jednej strony, działają uspokajająco na maluchy, z drugiej natomiast – zapewniają im prawidłowy rozwój zgryzu. Dostępne w naszej ofercie smoczki anatomiczne gwarantują szereg korzyści płynących z ich użytkowania, dlatego są coraz częstszym wyborem wśród wielu rodziców. Wykonane z bezpiecznego silikonu układają się do kształtu jamy ustnej, nie podrażniają też delikatnej skóry niemowlaków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z właściwościami poszczególnych produktów.

Każdy dostępny w ofercie smoczek anatomiczny wykonany jest z całkowicie bezpiecznego silikonu, którego wysoką jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Dzięki swojej konstrukcji stanowią znakomitą alternatywę dla zwykłych lateksowych smoczków. W dużej mierze wykonane są z monomerycznej, czyli jednoczęściowej formy, co eliminuje problem osadzania się brudu w łączeniach poszczególnych elementów smoczka. Ogromną zaletą jest też sam materiał, który nie wpływa tak uzależniająco na maluchy jak lateks. To bardzo ważne, by nie przyzwyczajać zbytnio swoich pociech do ciągłego korzystania ze smoczków. Jeżeli więc już kupujemy dziecku smoczek, to najlepiej wybrać anatomiczny – posiada on szereg zalet, które pozytywnie wpłyną na maleństwo, zwłaszcza na prawidłowy rozwój jego zgryzu. Co więcej, silikon medyczny jest w stu procentach bezpieczny i biokompatybilny, doskonale dopasowuje się więc do kształtu buzi każdego malucha, zapewniając mu wrażenie karmienia naturalną metodą. Nie stwierdzono też żadnego negatywnego wpływu na skórę – silikon nie wywołuje na niej podrażnień. Każdy smoczek wyposażony jest też w odpowiednie otwory wentylacyjne, które umożliwiają dziecku swobodne oddychanie podczas trzymania go w buzi. Jak zatem widać, smoczki anatomiczne stanowią znakomity produkt, który można spokojnie podawać swojemu dziecku. Nasze produkty powstawały we współpracy z neonatologami, dzięki czemu są tak skuteczne oraz bezpieczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.