Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
6 11
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Balony

Ciężko teraz znaleźć imprezę urodzinową na której nie ma balonów, są one modne od zawsze i to się nie zmienia. Oprócz tego, że w bardzo fajny sposób przyozdobią pomieszczenie, to zapewnią dzieciom wiele frajdy podczas zabawy. Aktualnie dostępne na rynku są balony z konfetti – które wybierane są przez coraz większą liczbę ludzi. Dają niesamowity efekt w momencie, gdy się je przebije i w powietrzu można zobaczyć wiele kolorowych elementów. Uchwycić to w odpowiednim momencie aparatem – i ma się pamiątkę na całe życie.

Balony urodzinowe to hit już od wielu lat, można je spotkać na każdych urodzinach, czy to pierwszych, osiemnastych czy pięćdziesiątych – pasują idealnie wszędzie. Ustrojenie pomieszczenia w którym ma odbyć się impreza, wiąże się z tym, że ma być jak najbardziej kolorowo, dlatego kolorowe balony sprawdzają się doskonale. Podczas jakiegokolwiek wydarzenia chodzi o dobrą zabawę, szczególnie warto pomyśleć o tym, by zapewnić zajęcie najmłodszym, bo wiadomo, że nie usiedzą one grzecznie przy stole tak jak dorośli i tu również można postawić na balony dla dzieci. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru balonów? Z pewnością na jaką mają być okazję, fajnym rozwiązaniem są balony cyfry, które stosowane są nawet podczas sesji fotograficznych, na przykład z okazji pierwszych urodzin. Balony na roczek wypełniane są najczęściej helem, aby utrzymywały się w powietrzu, co na zdjęciach prezentuje się naprawdę pięknie. Plusem takiego rozwiązania jest to, że balony nie są drogie, więc jeśli chce się nimi ustroić salę, nie wyda się na to zbyt dużo pieniędzy. Różnorodność kolorów pozwala na dopasowanie ich do pozostałego wystroju. Dodatkowo zapewnią zajęcie maluszkom i dostarczą wiele radości. Warto pomyśleć o tym, by kupić trochę większą ilość, gdyby się przebiły - balony foliowe będą jednym z najlepszych rozwiązań, ponieważ są najbardziej wytrzymałe i przetrwają całą noc zabawy.