Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
11 99
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Filtry

.

Bawimy się

Urodziny naszej pociechy to wyjątkowy czas, zarówno dla niego samego, jak i dla całego otaczającego go otoczenia. Czy poza tortem, cukierkami oraz prezentami można jeszcze jakoś uświetnić ten dzień? Oczywiście! Doskonałym rozwiązaniem może okazać się tuba z konfetti i piniata wypełniona uroczymi oraz smakowitym pysznościami, która rozsypie się tuż przed naszą dzieciną. Dzięki różnorodnym kolorom oraz kształtom, zarówno piniaty, jak i konfetti są wyjątkową atrakcją na każde przyjęcie urodzinowe naszej pociechy. Ponadto, piniaty możemy wypełnić czym tylko zechcemy, a same tuby sprzedawane są w zestawach po trzy, co sprawi, że przyjęcie będzie kolorowe i z całą pewnością niezapomniane. 

Kiedy nasze dziecko dorasta, z każdym kolejnym mijającym rokiem mamy do czynienia z coraz to większymi oczekiwaniami wobec jego wyjątkowego święta, jakim są urodziny. Co więc zrobić, by sprostać tym wymaganiom? Można na przykład sięgnąć do atrakcji, które kiedyś nie były możliwe ze względu na wiek naszego dziecka, a teraz mogą sprawić, że nasza dziecinka będzie zaskoczona tak samo, jak wcześniej. W końcu balony, toppery i tym podobne rzeczy – to wszystko jest świetnym dodatkiem, aczkolwiek im nasza dziecina jest starsza, tym mniej rzeczy ją zaskakuje. Dlatego też ciekawym rozwiązaniem mogą się okazać takie atrakcje jak piniaty i tuby strzelające konfetti. Takie unikalne rozwiązania na przyjęcie urodzinowe mogą zaskoczyć, a jednocześnie namalować na jej twarzy uśmiech i delikatne iskierki w jej oczach, gdyż ujrzy coś, czego prawdopodobnie jeszcze nie widziała. Na specjalną wzmiankę zasługuje to, że piniaty dla dzieci sprzedawane są w wielu różnych wersjach oraz kształtach, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł znaleźć coś co spodoba się jemu, jak i młodemu solenizantowi. Tuby na konfetti sprzedawane natomiast są w wyjątkowych zestawach po trzy sztuki, dzięki czemu uroczystość naszego dziecka będzie głośna, kolorowa i przede wszystkim – niezapomniana.