Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

📣 BLACK WEEK w Bamboli

przeceniamy ponad 5000 produktów!

KLIKNIJ do 30.11.2022

🛒 Zapraszamy
do zakupów!

Filtry

Cena
3 4
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Ozdobne spinacze

Organizacja czasu i miejsca jest niezwykle istotnym elementem znanym każdemu rodzicowi. Dla tych z Państwa, którzy potrzebują porządku również w dokumentach, lub wyprawiają dziecko do szkoły, przygotowaliśmy wyjątkowo estetyczne spinacze ozdobne. Takie małe spinacze ozdobne zachwycą każde dziecko, które po raz pierwszy przekroczy mury placówki oświaty. Spinacze doskonale sprawdzą się do uszeregowania notatek do klasówki, lub by organizować należycie ważne dokumenty firmowe – przydadzą się w każdym domu.

Wysyłka 2-3 dni robocze

Wiemy, jak ważne jest utrzymywanie porządku w domu. Nie chodzi tylko o to, by przestrzeń nie była zagracona i o właściwe zarządzanie swoim czasem – szczególnie istotne jest także dbanie o to, by ważne dokumenty znajdowały się zawsze na swoim miejscu. W tym celu bardzo mogą się przydać małe spinacze ozdobne. Dzięki nim wszystkie dokumenty można bez przeszkód trzymać w jednym miejscu i będą one zawsze wzbogacone o estetyczny akcent. Spinacze w kształcie ptaszków są wykonane z drewna i wyglądają elegancko, plik papierów złączony za ich pomocą nie będzie psuł ładnego pomieszczenia jeśli dokumenty będą leżały na wierzchu. Spinacze ozdobne przydadzą się również dzieciom. Porozrzucane luźno notatki to istna zmora rodzica. Dzieci często mają problem z uczeniem się z takich luźnych kartek, które w dodatku łatwo mogą się gdzieś zawieruszyć. Dzięki odpowiednim spinaczom wszystkie pomoce naukowe znajdą się wreszcie w jednym miejscu. W Bamboli dostępne są między innymi spinacze z kolorowymi pomponami oraz frędzlami, niektóre modele mają nawet kształt owoców. Nie mamy wątpliwości, że znajdą Państwo coś dla siebie.