Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
25 76
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Etui na dokumenty

Wraz z narodzinami naszej pociechy wiąże się również spora ilość dokumentów, które musimy gromadzić i przechowywać. Takie dokumenty należą do jednych z ważniejszych i powinniśmy dołożyć starań, aby były przechowywane w bezpiecznym, a zarazem widocznym pokrowcu na dokumenty. Wyjątkowe opakowania My Bag's cechują się odpornym materiałem, ale przede wszystkim wspaniałymi, kolorowymi wzorami, które od razu będą nam się kojarzyć z naszą dzieciną. Dzięki temu, będziemy w stanie bez żadnych problemów odnaleźć potrzebne dokumenty szybko i sprawnie.

My Bag's Etui na dokumenty Leaf Pink -20%
31,20 zł 39,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Lassig Casual Label Etui na dokumenty Dots curry Lassig Casual Label Etui na dokumenty Dots curry -28%
85,68 zł 119,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
My Bag's Etui na dokumenty Forest days -16%
41,16 zł 49,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka 2-3 dni robocze

Dokumenty związane z narodzinami, zdrowiem i edukacją naszego dziecka należą do najważniejszych pism, które mogą znaleźć się w naszym domu. Warto jest dołożyć starań do tego, aby pokrowiec, w którym dokumenty te będą się znajdować był odpowiednio oznaczony i widoczny, co przede wszystkim przełoży się na szybkość w ich odnalezieniu, jak i również porządek w wielu naszych aktach oraz pismach. Opakowania na dokumenty związane z naszymi pociechami coraz częściej są tworzone z myślą o tym, aby rzucały się w oczy i były łatwe do odnalezienia, a jednocześnie znajdowały się w bezpiecznym miejscu. Takim miejscem może być piękny pokrowiec z prostymi, ale i urokliwymi wzorami w srebrzyste księżyce, które od razu będą kojarzyły się nam z naszą dzieciną. Skojarzenia są niesamowicie ważne, szczególnie w przypadku przypominania sobie niektórych rzeczy. Jeśli kiedykolwiek zapomnimy, gdzie znajdują się dokumenty, które przykładowo dotyczą szczepień naszego dziecka, to wystarczy, że przypomnimy sobie, że kocha gwiazdy – od razu będziemy wiedzieli, że znajdują się one właśnie w pokrowcu odzwierciedlającym to. Ogromny wybór opakowań na pisma oraz dokumenty ułatwi nam wybór odpowiedniego wzoru, a dzięki temu zawsze będziemy wiedzieli, gdzie najważniejsze dokumenty się znajdują.