Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
42 97
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Etui na dokumenty

Dokumenty związane z narodzinami, zdrowiem i edukacją naszego dziecka należą do najważniejszych pism, które mogą znaleźć się w naszym domu. Warto jest dołożyć starań do tego, aby pokrowiec, w którym dokumenty te będą się znajdować był odpowiednio oznaczony i widoczny, co przede wszystkim przełoży się na szybkość w ich odnalezieniu, jak i również porządek w wielu naszych aktach oraz pismach. Opakowania na dokumenty związane z naszymi pociechami coraz częściej są tworzone z myślą o tym, aby rzucały się w oczy i były łatwe do odnalezienia, a jednocześnie znajdowały się w bezpiecznym miejscu. Takim miejscem może być piękny pokrowiec z prostymi, ale i urokliwymi wzorami w srebrzyste księżyce, które od razu będą kojarzyły się nam z naszą dzieciną. Skojarzenia są niesamowicie ważne, szczególnie w przypadku przypominania sobie niektórych rzeczy. Jeśli kiedykolwiek zapomnimy, gdzie znajdują się dokumenty, które przykładowo dotyczą szczepień naszego dziecka, to wystarczy, że przypomnimy sobie, że kocha gwiazdy – od razu będziemy wiedzieli, że znajdują się one właśnie w pokrowcu odzwierciedlającym to. Ogromny wybór opakowań na pisma oraz dokumenty ułatwi nam wybór odpowiedniego wzoru, a dzięki temu zawsze będziemy wiedzieli, gdzie najważniejsze dokumenty się znajdują.

.

Etui na dokumenty

Wraz z narodzinami naszej pociechy wiąże się również spora ilość dokumentów, które musimy gromadzić i przechowywać. Takie dokumenty należą do jednych z ważniejszych i powinniśmy dołożyć starań, aby były przechowywane w bezpiecznym, a zarazem widocznym pokrowcu na dokumenty. Wyjątkowe opakowania My Bag's cechują się odpornym materiałem, ale przede wszystkim wspaniałymi, kolorowymi wzorami, które od razu będą nam się kojarzyć z naszą dzieciną. Dzięki temu, będziemy w stanie bez żadnych problemów odnaleźć potrzebne dokumenty szybko i sprawnie.

My Bag's Etui na dokumenty Happy Family grey -11%
70,31 zł 79,00 zł
My Bag's Etui na dokumenty Happy Family ocher -11%
70,31 zł 79,00 zł
My Bag's Etui na dokumenty Mini Star's -11%
61,41 zł 69,00 zł
My Bag's Etui na dokumenty Leaf Blue -11%
52,51 zł 59,00 zł
My Bag's Etui na dokumenty Happy Family aquamarine -11%
70,31 zł 79,00 zł
Lassig Casual Label Przewijak podróżny z etui na akcesoria Flowers lilac Lassig Casual Label Przewijak podróżny z etui na akcesoria Flowers lilac -8%
91,08 zł 99,00 zł
Lassig Casual Label Przewijak podróżny z etui na akcesoria Dots curry Lassig Casual Label Przewijak podróżny z etui na akcesoria Dots curry -17%
82,17 zł 99,00 zł