Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
7 599
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Słomki

Zorganizowanie przyjęcia dla dziecka nie jest łatwe, ponieważ trzeba zadbać nawet o najmniejsze detale. Maluchy są bardzo wymagające i zwracają uwagę nie tylko na ogólny wygląd pomieszczenia czy na dekoracje na stole. Liczy się też smaczne jedzenie, a także to w jaki sposób jest ono podane. Do obiadku czy ciasta przydają się papierowe talerzyki, natomiast do napojów kubeczki ze słomkami. Słomki jednorazowe są bardzo praktyczne, ponieważ po zabawie można je wyrzucić do śmieci. Są także bardziej miękkie i delikatne niż standardowe wersje plastikowe, zatem będą bardziej odpowiednie dla dzieci. Kolorowe słomki podobają się maluchom, a ich wzór można dopasować do klimatu zabawy czy upodobań dziecka. W ofercie znajdują się także słomki silikonowe, które można myć i używać wielokrotnie. To specjalne słomki, które ułatwiają dziecku korzystanie z kubka-niekapka. Miękki silikon jest bezpieczny dla maluchów, a dodatkowo zastawki w słomkach zapobiegają wylewaniu się napoju. Słomki można przyciąć tak, by ich użytkowanie było jak najbardziej wygodne i nie wpływa to na trwałość produktu. Słomki silikonowe są pakowane w zestawach po trzy sztuki, a dodatkowo dołączany jest do nich wąski czyścik, z którego pomocą da się usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

.

Słomki

Na żadnym przyjęciu urodzinowym dla dziecka nie może zabraknąć smacznych napojów podawanych w ozdobnych kubeczkach, których idealnym dopełnieniem będzie kolorowa słomka do picia. Do wyboru są słomki papierowe jednokolorowe, foliowe opalizowane, słomki w gwiazdki czy paski, jak również słomki w zestawie z topperami. Dodatkowo do kupienia są też bardzo praktyczne wielorazowe słomki wykonane z silikonu, które stosuje się razem z kubkami-niekapkami, dostępne w zestawie z praktycznym czyścikiem.

BAMBAW, Wielorazowe słomki ze stali nierdzewnej, srebrne, 22cm x 100szt. -13%
456,74 zł 524,99 zł
BAMBAW, Wielorazowe słomki ze stali nierdzewnej, złote, 22cm x 100szt. -14%
736,15 zł 855,99 zł
BAMBAW, Zestawy ze Słomką bambusową wraz ze szczoteczką do czyszczenia w bawełnianym woreczku, 25 szt. BAMBAW, Zestawy ze Słomką bambusową wraz ze szczoteczką do czyszczenia w bawełnianym woreczku, 25 szt. -6%
389,15 zł 413,99 zł
BAMBAW, Ekologiczne słomki bambusowe wraz ze szczoteczką do czyszczenia, 22 cm x 12 szt. BAMBAW, Ekologiczne słomki bambusowe wraz ze szczoteczką do czyszczenia, 22 cm x 12 szt. -6%
62,97 zł 66,99 zł