Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Kategorie
więcej... mniej
Cena
7 287
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Przydatne w kuchni

Życie rodzica jest wypełnione godzinami radości oraz śmiechu, jednak nie można powiedzieć, iż zawsze jest ono proste. Pojawiają się nowe obowiązki, zmieniają przyzwyczajenia, a dawny „szybki obiad” staje się procesem przygotowawczym liczonym w godzinach spędzonych przy garnkach. Między innymi dlatego też stworzyliśmy kategorię, w której nowi, jak również bardziej doświadczeni rodzice znajdą przydatne akcesoria do kuchni. Ich wykorzystanie znacznie może przyspieszyć cały proces czy to gotowania posiłku, czy przygotowania dla dziecka szybkiej, popołudniowej przekąski – to natomiast pozwala znaleźć więcej czasu oraz uwagi dla samego malucha. O jakich gadżetach tu mowa? Między innymi o urządzeniach elektrycznych, takich jak blender pozwalający na przygotowanie jedzenia dla malucha bądź podgrzewacz do butelek, dzięki któremu proces karmienia stanie się znacznie łatwiejszy. Wszystkie łączy jeden cel – uproszczenie życia rodzica oraz zapewnienie mu więcej cennego czasu. Oczywiście przydatne gadżety w kuchni nie ograniczają się jedynie do elektronicznych ułatwień – są to również zabezpieczenia pozwalające na przygotowanie tego pomieszczenia na odwiedziny nawet najciekawszego malucha. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, wśród których na pewno znajdziecie Państwo coś, co choć trochę ułatwi Wam życie.

.

Przydatne w kuchni

W naszej ofercie możecie znaleźć Państwo najróżniejsze, przydatne akcesoria do kuchni, które pomogą w codziennych zmaganiach gotowania dla całej rodziny, jak również ułatwią w trudnym procesie zajmowania się maluchem. Proponujemy szeroki asortyment – od urządzeń do kuchni znacznie upraszczających nowe, nieznane jeszcze obowiązki młodego rodzica, aż po sposoby na „zabezpieczenie” kuchni przed nieograniczoną, dziecięcą ciekawością. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją!

Skip Hop - Suszarka Splash White -9%
Cena: 94,64 zł
104,00 zł
Boon - Suszarka Sprig -13%
Cena: 57,42 zł
66,00 zł
Meri Meri - Torebki na pierniczki -5%
Cena: 56,05 zł
59,00 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Antee -17%
Cena: 53,95 zł
65,00 zł
Skip Hop - Zestaw pojemników na żywność -11%
Cena: 48,95 zł
55,00 zł
Skip Hop - Suszarka Splash White Skip Hop - Suszarka Splash White -9%
94,64 zł
104,00 zł
82,99 zł
4 Recenzje
Boon - Suszarka Sprig Boon - Suszarka Sprig -13%
57,42 zł
66,00 zł
Meri Meri - Torebki na pierniczki Meri Meri - Torebki na pierniczki -5%
56,05 zł
59,00 zł
59,99 zł
Done by Deer Talerzyk Silikonowy Antee Done by Deer Talerzyk Silikonowy Antee -17%
53,95 zł
65,00 zł
Skip Hop - Zestaw pojemników na żywność Skip Hop - Zestaw pojemników na żywność -11%
48,95 zł
55,00 zł