Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
29 51
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Podkładki do jedzenia

Wiadomo, że dziecko podczas jedzenia często kruszy, rozlewa i rozrzuca jedzenie, przez co po każdym posiłku trzeba czyścić cały stół, by prezentował się nienagannie. Sam specjalny talerz czy kubek dla maluchów nie wystarczą, dlatego bardzo przydaje się podkładka silikonowa na stół dla dzieci. Do wyboru są podkładki prostokątne i w kształcie misia koali, podkładki które mogą być rolowane, a także zestaw jednorazowych podkładek z dekoracyjnym obramowaniem. Wszystkie podkładki sprawdzą się perfekcyjnie nie tylko w domu, ale też w restauracji.

Nauczenie dziecka jedzenia tak, by przy okazji nie robiło wokół siebie sporego bałaganu, jest dużym wyzwaniem, przed którym staje każdy rodzic. W podróży czy na spacerze przydają się kubki niewysypki na drobne przekąski, butelki przez które napój nie będzie się wylewał, czy pojemniki na mleko w proszku. Warto także zainwestować w podkładki na stół, na których stawia się naczynia z posiłkiem dla maluszków, jak również na których można bezpośrednio serwować jedzenie np. kanapki czy suche przekąski. Podkładka pod jedzenie będzie równomiernie przylegać do blatu stołu czy krzesełka do karmienia, nie będzie się przesuwać, a wszelkie zabrudzenia łatwo się z niej usuwa. Wszystkie podkładki sprawdzają się idealnie w domu, natomiast podkładki bardzo elastyczne, które można zwijać, będą przydatne na wyjazdach czy podczas stołowania się w lokalach gastronomicznych. Po zwinięciu nie zajmują dużo miejsca, są lekkie, a rolowanie nie wpływa niekorzystnie na ich właściwości. Dostępne w sprzedaży podkładki mają powłokę zapobiegającą rozwijaniu się bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów, co przekłada się na zdrowie i bezpieczeństwo maluszka. Dodatkowo kształty i kolory podkładek wpływają na estetykę serwowanych posiłków, co jest ważne dla każdego dziecka.