Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
54 55
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Drewniane skarbonki

Przychodzi taki czas, gdy maluch zaczyna zastanawiać się dlaczego rodzice wyjmują ze swoich kieszeni papierowe karteczki i dają je kasjerce w sklepie otrzymując w zamian ich ulubione słodycze. W takim momencie warto poświęcić chwilę i wyjaśnić dziecku czym są pieniądze i w jaki sposób należy je oszczędzać. Dobrym pomysłem okażą się również nasze skarbonki drewniane w kształcie kolorowych zwierzątek. Pomogą dziecku rozpocząć przygodę z nauką oszczędzania, a przy okazji wesprą w koordynacji ruchowej – aby wrzucić monetę maluch musi trafić do wąskiej szczeliny znajdującej się przeważnie na grzbiecie zwierzątka. Drewniane skarbonki to również ciekawy i funkcjonalny pomysł na prezent.

Plan Toys - Świnka skarbonka - niebieska - barwy sadu Plan Toys - Świnka skarbonka - niebieska - barwy sadu -30%
67,20 zł 96,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt

Skarbonka, której nazwa pochodzi od przechowywania w nim skarbu, jest absolutnym must have dla każdego malucha. Skarbonka z drewna jest ekologiczna, niezwykle estetyczna i wytrzymała na uszkodzenia. Teraz maluch może przechowywać swoje oszczędności w bezpiecznych i w pełni odpowiednich dla środków finansowych warunkach. Niewątpliwą wadą zwykłych, ceramicznych skarbonek jest fakt, że mogą zostać stłuczone - nawet przypadkowo. Tymczasem jeśli chodzi o skarbonki drewniane - takie ryzyko nie zachodzi. Nawet w przypadku upadku ze znacznej wysokości - może dojść co najwyżej do otarcia z niej farby (lub nawet uszkodzenia nawierzchni, na którą upadnie), ale nie samej skarbonki. Otwierana od spodu Skarbonka drewniana, w związku z brakiem możliwości jej rozbicia (co jest jednocześnie jej wadą i zaletą), posiada w spodniej części specjalną możliwość jej otwarcia. To zapewnia łatwy, szybki i przede wszystkim nieinwazyjny dostęp do zgromadzonych środków i sprawia, że nie ma już konieczności rozbijania jej. Otwór jest odpowiednio zabezpieczony przed samoczynnym otwarciem i umieszczony w dyskretnym miejscu, w spodniej części. Drewniana skarbonka - bogate wzornictwo Wśród dostępnych w sprzedaży wzorów każdy z pewnością znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Dzięki temu - pokój dziecięcy będzie piękny w oczach malucha, a swoje oszczędności będzie mógł przechowywać we w pełni bezpiecznych warunkach. Skarbonki z drewna są nowoczesnym, estetycznym i bezpiecznym nawet dla nieostrożnych maluchów wyborem.