Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
12 261
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Teatrzyki

Kilkuletnie dzieci, przebywające jeszcze w domu ze swoimi rodzicami, szukają różnych sposobów na zajęcie wolnego czasu. Zabawki interaktywne na tym etapie są już przereklamowane, a z kolei zbyt częste zezwolenia na oglądanie bajek czy korzystanie z tabletu, zabijają dziecięcą wyobraźnię. Wychodząc poza schemat dzisiejszych zabawek, można sprezentować swojej pociesze mini teatrzyk pacynkowy na jakąkolwiek okazję. Z początku dziecko na pewno będzie zainteresowane poszczególnymi elementami, wchodzącymi w skład zestawu z naszej oferty. Kiedy jednak już zapozna się ze wszystkim po kolei, można mu pokazać, jak właściwie wykorzystać teatrzyk dla dzieci. Zabawka ta wyszła z mody już dawno, ale całkowicie nowa drewniana odsłona ma szansę przetrwać lata w rękach malucha. Będzie on mogł tworzyć dowolne inscenizacje, wykorzystując nie tylko scenę oraz widownię – może dodawać własnoręcznie wykonane figurki czy kolejne miejsca akcji. Teatrzyk kukiełkowy dla dzieci to ciekawa forma rozwoju wyobraźni oraz zdolności plastycznych. Być może w ten sposób odkryją one swój prawdziwy talent i będą chciały w późniejszym czasie realizować się właśnie w tym kierunku. Teatrzyk zabawka to więc nie tylko przedmiot pozwalający zorganizować dziecku czas, ale również uczący go nowych rzeczy.

.

Teatrzyki

W tej kategorii znajdą Państwo drewniany teatrzyk dla dzieci, który zapewni maluchom dobrą zabawę przez długi czas. Teatrzyk pacynkowy składa się z widowni, sceny oraz kukiełek, jakie mogą odgrywać konkretne role w trakcie przedstawienia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przygotować własne pacynki i wykorzystać teatrzyk kukiełkowy dla dzieci jako zaledwie część inscenizacji. Każdy z elementów został wykonany z najwyższej jakości drewna, dlatego nawet najbardziej emocjonujące historie nie staną na przeszkodzie świetnej zabawy.

Goki - Teatr stolikowy dla pacynek -5%
Cena: 58,81 zł
61,90 zł
Petit Collage Magnetyczne Ubieranki Teatr -9%
Cena: 62,79 zł
69,00 zł
Tiger Tribe® - Magnetyczna teczka - układanka: Miasto Tiger Tribe® - Magnetyczna teczka - układanka: Miasto -9%
81,81 zł
89,90 zł
Tiger Tribe® - Układanka magnetyczna, motyw Piraci, Tiger Tribe Tiger Tribe® - Układanka magnetyczna, motyw Piraci, Tiger Tribe -8%
82,71 zł
89,90 zł
milaniwood The Storytellers Teatrzyk kukiełkowy Królestwo -36%
83,19 zł
129,99 zł
Goki - Teatr stolikowy dla pacynek -5%
58,81 zł
61,90 zł
Petit Collage Magnetyczne Ubieranki Teatr Petit Collage Magnetyczne Ubieranki Teatr -9%
62,79 zł
69,00 zł
Tiger Tribe® - Magnetyczna teczka - układanka: Leśne Wróżki Tiger Tribe® - Magnetyczna teczka - układanka: Leśne Wróżki -27%
65,63 zł
89,90 zł