Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
21 269
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Strategiczne

Gry planszowe uczące strategii i taktyki są jednymi z najstarszych znanych ludzkości. Obecnie ten segment rynku planszówek jest bardzo rozwinięty, a producenci regularnie wypuszczają nowe tytuły dla graczy w różnym wieku. Wśród nich dostępne są również gry strategiczne dla dzieci, zarówno planszowe, jak i karciane. W sklepie Bamboli oferujemy wiele gier przeznaczonych dla najmłodszych, które sprawią przyjemność również ich rodzicom – wszystkie są na tyle proste, aby mogły w nie grać dzieci już od czwartego roku życia. Oferowane przez nasz sklep planszowe i karciane gry strategiczne pochodzą od firmy Janod. Jest to znany francuski producent zabawek, który ma na swoim koncie również wiele gier tworzonych z myślą o dzieciach. Cechuje je wysoka jakość, bajkowe wzory i staranne wykonanie, a poszczególne elementy gier są kolorowe i czytelne. Gry tematycznie powiązane są z owocami, warzywami i zwierzętami, dzięki czemu dziecko uczy się również odróżniać od siebie poszczególne gatunki, a całą grę można potraktować jako lekcję o otaczającym świecie. Proponowane przez nas tytuły są odpowiednie jako gry strategiczne dla chłopców i dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym. Można korzystać z nich nie tylko w domowym zaciszu, ale też w szkolnych świetlicach czy podczas zajęć z dziećmi, warto je również zabrać ze sobą na rodzinny wyjazd na wakacje.

.

Strategiczne

Proste gry strategiczne dla dzieci uczą najmłodszych wielu przydatnych umiejętności: planowania, koncentracji, szybkiej reakcji na zmiany. Rozwijają wyobraźnię i zachęcają do strategicznego, analitycznego myślenia, jakie decyzje będą najkorzystniejsze i przyniosą spodziewane efekty. Nie mogło więc ich zabraknąć wśród produktów w naszym sklepie internetowym: oferujemy gry strategiczne dla chłopców i dziewczynek, odpowiednie dla dzieci już od czwartego roku życia.

58,90 zł
154,24 zł
Djeco - Gra taktyczna Polyssimo challenge DJ08493 -16%
114,40 zł 136,20 zł
Djeco - Gra strategiczna TrioMonster DJ05187 Djeco - Gra strategiczna TrioMonster DJ05187 -6%
48,44 zł 51,54 zł
Milaniwood -  Szalony Pałac, 5l+ Milaniwood -  Szalony Pałac, 5l+ -16%
91,56 zł 109,00 zł
Milaniwood - Połącz Kostki, 5l+ Milaniwood - Połącz Kostki, 5l+ -6%
64,86 zł 69,00 zł
Goki® - Kółko i krzyżyk 3D -25%
48,23 zł 64,30 zł
Goki® - Backgammon, Goki -23,64%
73,76 zł 96,60 zł
Gra strategiczna Zawody gimnastyczne, Janod Gra strategiczna Zawody gimnastyczne, Janod -7%
64,17 zł 69,00 zł