Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
46 438
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Drewniane pchacze

Pierwszy rok życia malucha to intensywny rozwój zarówno psychiczny, jak i motoryczny, zwieńczony nauką chodzenia, zazwyczaj między 10 a 18 miesiącem życia. Gdy maluch jest w trakcie tej nauki, świetnym wyborem jest chodzik pchacz drewniany. Ułatwiona nauka Pchacz drewniany dla dziecka umożliwia mu swobodną naukę stabilnego przemieszczania się. W przeciwieństwie do plastikowych zabawek tego typu, jest bardzo stabilny, dzięki czemu maluch nie przewraca się wraz z pchaczem, a zamiast tego - uczy się, jak poprawnie ustawiać stopy. Każdy rodzic małego dziecka z pewnością zauważył na pewnym etapie rozwoju niemowlęcia potrzebę przepychania różnych przedmiotów, na przykład krzeseł. Ma to znaczenie z dwojakiego punktu widzenia: przede wszystkim, maluch powoli uczy się chodzić samodzielnie, a etapem następującym po chodzeniu przy meblach jest właśnie przepychanie przedmiotów przed sobą. Jednak drugą stroną medalu jest konieczność rozwoju czucia głębokiego. Maluch, przepychając przedmioty, wyczuwa ich ciężar, uczy się nacisku, ale również... wycisza się. Wielu specjalistów twierdzi bowiem, że pchacze drewniane czy po prostu domowe sprzęty wykorzystywane przez dziecko pozwalają mu zaspokoić potrzebę wyżej wskazanego czucia głębokiego i sprawiają, że lepiej śpi i chętniej bawi się innymi przedmiotami. Pchacz drewniany dla chłopca i dziewczynki powinien być kolorowy i interesujący dla dziecka, ale jednocześnie solidnie wykonany. Wśród ulubionych producentów można wskazać między innymi Janod, Plain Toys czy CHILDHOME.

.

Drewniane pchacze

CHILDHOME - Drewniany pchaczyk na zabawki Soft Pink -16%
242,76 zł 289,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
CHILDHOME - Drewniany pchaczyk na zabawki White -16%
242,76 zł 289,00 zł
Wysyłka w 24h!
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wielofunkcyjny pchacz edukacyjny drewniany Sweet Cocoon 12 m+, Janod Wielofunkcyjny pchacz edukacyjny drewniany Sweet Cocoon 12 m+, Janod -18%
253,38 zł 309,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze