Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
511 569
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Rowerki trójkołowe Banwood

Żadna zabawka nie spożytkuje energii malucha tak dobrze, jak wysokiej jakości rowerek dziecięcy. To stabilny i łatwy w obsłudze pojazd, dzięki któremu dziecko przyswoi podstawowe zasady użytkowania tradycyjnego jednośladu. Dlatego też rowerki trójkołowe Banwood można potraktować jako sprzęt treningowy, który pomoże dziecku wypracować określone nawyki niezbędne podczas prawdziwej jazdy rowerowej. Wygodna w sterowaniu kierownica pozwoli opanować technikę skręcania i określania kierunku jazdy, a konieczność pedałowania pobudzi do pracy mięśnie nóg. Banwood to gwarancja aktywnego wypoczynku dziecka i przygotowania go na dalsze rowerowe wyzwania.

Banwood Rowerek trójkołowy Trike Cream Banwood Rowerek trójkołowy Trike Cream -10%
629,10 zł 699,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Navy Blue Banwood Rowerek trójkołowy Trike Navy Blue -9%
636,09 zł 699,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze

Dobierając zabawki dla naszej pociechy, staramy się, aby były one możliwie jak najpożyteczniejsze i wspomagały właściwy rozwój dziecka. Dlatego chętnie kupujemy mu puzzle, zabawki grające i różnorodne akcesoria, które łączą zabawę z edukacją. Nie możemy jednak zapominać o równie ważnym aspekcie zdrowotnym malucha, jakim jest aktywność fizyczna. A tę pobudzić możemy, podarowując mu rowerek. To świetna zabawka, która, oprócz tego, że przygotowuje dziecko do nauki jazdy na prawdziwym jednośladzie, wspomaga jego rozwój fizyczny. Rowerki trójkołowe Banwood skłaniają dziecko do używania nóg podczas jazdy, uczą właściwego balansowania ciałem i operowania kierownicą. Przeznaczone są dla maluchów od drugiego roku życia i stanowią dobry wstęp do bardziej zaawansowanych rowerowych aktywności. Rowerki od Banwood posiadają pojemne koszyczki wiklinowe na kierownicy, w których dziecko może przewozić ulubione zabawki, oraz dzwonki. Takie dodatki wzbogacają cały zestaw i czynią go praktyczniejszym. Do każdego rowerku dołączany jest specjalny drążek do nauki jazdy, przeznaczony dla dzieci na początkowym etapie zabawy. Siedzisko jest wykonane z drewna i pokryte skórą ekologiczną. Wystarczająco szerokie zapewnia wygodę nawet podczas dłuższej jazdy, a możliwość regulacji wysokości kierownicy gwarantuje, że dziecko zachowa prawidłową postawę ciała i odpowiednią widoczność. Rowerki trójkołowe od Banwood dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach. Wszystkie dostępne modele charakteryzują się uroczym designem i ergonomiczną budową.