Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Whisbear - Szumiący Miś Julka

Whisbear - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
169,15 zł
199,00 zł
Zaoszczędź 15%
Stan

Whisbear szumiący miś już od pierwszych dni uspokaja i ułatwia maluszkowi zasypianie. Dzięki specjalnemu urządzeniu z funkcją cry sensor emituje różowy szum, który przypomina najmłodszym dźwięki z brzucha mamy. Co więcej, idealnie sprawdzi się jako przytulanka. Szumiący miś Whisbear został uszyty z wysokiej jakości miękkiego pluszu. Ubrany jest w  szarą sukienkę z różowym tiulem. Ponadto dzięki bezpiecznie wszytym magnesom w łapkach, zabawkę można zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka. 

Czym wyróżnia się miś Whisbear?

Miś do usypiania i uspokajania posiada funkcję cry sensor, czyli czujnik płaczu. Automatycznie reaguje uspokajającym różowym szumem, gdy rozpozna płacz maluszka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka, ponownie uruchamiają urządzenie na 20 minut. Istnieje również możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia misia Whisbear za pomocą jednego przycisku. Ponadto bez problemu można regulować poziom głośności szumu.

Szumiący miś Whisbear - zalety

Miś Whisbear posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Co więcej, po zarejestrowania na stronie www.whisbear.com bez problemu można uzyskać dożywotnią gwarancję na zakupione produkty. Szumiący miś do usypiania i uspokajania idealnie sprawdzi się również jako pierwszy prezent dla nowego członka rodziny. 

 

Miś szumiący, jak i inne Zabawki i urządzenia elektroniczne od Whisbear są badane i certyfikowane zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na poszczególnych światowych rynkach, w tym Europejskim i USA. Po wyjęciu z przytulanki urządzenia szumiącego, misia można bezpiecznie wyprać w pralce.  Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA.

Wymiary: 

Szumiący Miś Julka: 33 × 13 × 16

Urządzenie emitujące szum: 7 × 2,3 cm 

Opakowanie: szer. 35 cm, wys. 13 cm, gł. 23 cm

Ocena przedmiotu:
5 średnia na podstawie 4 oceny.
Ocena
Przez Julia dnia 2020-04-10

Działa

Syn od pierwszych dni zasypiał w moich ramionach. Na samym początku nie było to problemem, jednak z czasem musieliśmy zastosować inne rozwiązanie. Samodzielne usypianie nie wchodziło w grę przez długi czas. Jednak mimo wszystko udało się nam opanować sytuację kiedy kupiliśmy szumiącego misia. Naprawdę warto w niego zainwestować. U nas sprawdza się nie tylko wieczorem podczas zasypiania, ale też przy drzemkach. W łapkach ma specjalne magnesy, więc można przyczepić go w dowolnym miejscu. Może też leżeć niedaleko dziecka. U nas z czasem stał się również ulubioną przytulanką. Zabieramy go ze sobą wszędzie. Warto pamiętać o regularnej wymianie baterii. Nie jest to trudne, ponieważ całe urządzenia można łatwo wyjąć. Co więcej, bez problemu można prać go w pralce z innymi maskotkami. Polecamy misia wszystkim znajomym, którzy spodziewają się dzieci. Używanie go od pierwszych dni, na pewno pomoże w usypianiu i w przyszłości nie będzie w nim problemów.

Ocena
Przez Karolina dnia 2020-04-10

Polecam!

U nas w domu miś stał się hitem. Młody zasypia przy nim momentalnie, co zdarza się też mi, czy mężowi. Wspólne drzemki to już dla nas codzienność. Polecam!

Ocena
Przez Ewelina dnia 2020-04-10

Świetna sprawa

Nie sądziłam, że moje dziecko zaśnie kiedyś samo w łóżeczku, a nie w moich ramionach po godzinnej męczarni... Miś sprawdza się idealnie i co ważne dla mnie jest łatwy w czyszczeniu.

Ocena
Przez Marysia dnia 2020-04-10

Super

Nasz mały urwis spał bardzo dobrze już od pierwszych dni po urodzeniu. Jednak kiedy zaczęły pojawiać się kolki, zaczął się również niespokojnie sen. Staraliśmy się zapewnić młodej jak najlepsze warunki i w końcu zdecydowaliśmy się na szumiącego misia. Okazał się on dobrym rozwiązaniem i córka zaczęła regularnie sypiać. Przyczepialiśmy go do szczebelków łóżeczka. Czujnik płaczu, który znajduje się w środku działa sprawnie i szybko. Teraz kiedy mała już podrosła potrafi sama odczepić misia i bawić się z nim w łóżeczku. Oczywiście przy codziennym używaniu trzeba nastawić się na to, że będą pojawiać się na nim zanieczyszczenia. Jednak nie jest to duży problem. Misia można łatwo wyprać w pralce i będzie wyglądał jak nowy. Sukienkę, w którą jest ubrany, można zdjąć i ewentualnie wyczyścić osobno. Polecamy, szczególnie tym rodzicom, którzy uczą swoje dzieci zasypiać samodzielnie. Dzięki tej zabawce cały proces udało nam się przeprowadzić w tydzień i młoda nie ma już problemów ze snem.<br />

Napisz recenzję !

8010