Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Heimess - Display zawieszek personalizowanych

Heimess - Display zawieszek personalizowanych

Heimess - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
934,50 zł 1 050,00 zł Zaoszczędź 11%
Stan

Zestaw uroczych koralików do wykonania personalizowanej zawieszki na smoczek

Już nigdy więcej problemów ze spadającym na ziemię smoczkiem. Zawieszka ma specjalny klips, za pomocą którego przytwierdza się zawieszkę do ubranka dziecka lub do wózka. Do drugiego końca można przymocować smoczek. Zawieszka jest wykonana z ekologicznych, drewnianych koralików. Koraliki zostały wygładzone dla bezpieczeństwa dziecka, dzięki czemu nie ma ryzyka zranienia. 

W zestawie znajdują się tasiemki, na które nawleka się drewniane koraliki. Perełki bardzo łatwo zaciska się na tasiemce. Solidne mocowania sprawiają, że perełki nie spadają z zawieszki. Do wyboru wszystkie litery alfabetu, tak by ułożyć imię dziecka. W zestawie także klipsy z motywami takimi jak biedronka, serduszko, gwiazdka czy truskawka. Klipsy mocuje się do ubrania dziecka, dzięki czemu smoczek nigdy nie spada na ziemię. Na łańcuszku można umieścić maksymalnie dziesięć koralików obok siebie.

Z takim zestawem oznaczysz zawieszkę na smoczek dziecka jego imieniem i nadasz zawieszce spersonalizowany, atrakcyjny wygląd. Zawieszki od Heimess nadają się do wszystkich rodzajów smoczków. Koraliki nie posiadają ostrych krawędzi, a po złożeniu zawieszki dziecko nie jest w stanie samodzielnie zdjąć koralików z tasiemki. Bezpieczeństwo gwarantowane. W zestawie przyrząd do nawlekania. 

Weź tasiemkę, załóż odpowiednie koraliki, zaciśnij je na zawieszce i gotowe!

W zestawie białe koraliki z literami oraz kolorowe perełki. Nawlekaj je na przemian, by zyskać niesamowitą zawieszkę.

18155