Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Viga - Krosno tkackie dla dzieci

Viga - Krosno tkackie dla dzieci

Kod produktu - 17256

Viga - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Prezentujemy krosno ręczne drewniane, które pomoże dziecku stworzyć tkaniny wedle własnego projektu.

Któż nie zna krosna, tego specyficznego przedmiotu do wytwarzania ubrań i ubranek? W niegdysiejszych przędzalniach niemożliwe było, by miałoby tego urządzenia zabraknąć. Dziś, choć już coraz rzadziej korzysta się z  tak pracochłonnego sposobu na stworzenie odzieży, krosno tkackie może okazać się niezastąpione do wprowadzenia w życie małych projektów naszych pociech! Krosno tkackie dla dzieci to nie tylko sposób na zainteresowanie pociechy manualnymi sposobami na odwzorowanie szkiców odzieży w życie, ale również okazja do wspólnej zabawy! Zapewne nie jedna mała dziewczynka marzyła, by móc zrobić dla swoich lalek lub misiów ubranka, w które mogłaby ubierać je razem z koleżankami – nasze krosno umożliwia to! 

Krosno tkackie dla dzieci jest skonstruowane tak, by jego wymiary nie sprawiały problemu dziecku w odpowiednim tkaniu. Dzięki temu nasza mała projektantka mody może pozwolić sobie na wprowadzenie w życie swoich indywidualnych projektów ubrań, świetnie się przy tym bawiąc. Załączone w zestawie nici i przygotowana baza do nawlekania pomogą w stawianiu pierwszych kroków w nowym hobby. Oferowane przez nas krosno jest alternatywą spędzania wolnego czasu i sprawia, że nie ma sobie równych wśród zabawek zajmujących czas dzieci. 

Jest to wyjątkowa zabawka kreatywna wpływająca w pozytywny sposób na wyobraźnię najmłodszych. Sprawdza się w rozwoju małej motoryki i poprawia precyzję. Zabawka gwarantuje twórcze i ciekawe zajęcie, które pozwala na stworzenie własnego warsztatu tkackiego. Wpływa na wyobraźnię dziecka i zachęca do nauki cierpliwości oraz pracy nad sobą. Krosno tkackie dla dzieci to przepis na wyśmienitą zabawek na co dzień!

Zestaw składa się z:

    • ramy krosna

    • elementu zamiennie podnoszącego włóczki, aby ułatwić przewlekanie

    • grzebienia do dociskania utkanych fragmentów

    • 2 czółenek do przekładania włóczki

Na bazę nawleczona jest biała nitka służąca, a na czółenka czerwona i niebieska włóczka.

Krosno pozwala na tkanie fragmentów, które następnie można złączyć w dużą całość. Oznacza to, że pomimo małych rozmiarów krosna można zrobić utkać dowolnie duże ubranie. Ogranicza nasze dzieci tylko ich bujna wyobraźnia. 

Zestaw zapakowany w kolorowe, estetyczne opakowanie, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Wymiary ramy: 40 x 30 cm

Wiek: 6+

Referencja: V58392

Deklaracja zgodności CE

17256