Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
15 135
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Drewniane tablice

Do zabawy w szkołę niezbędna jest tablica. Możemy podarować dziecku tablicę ścieralną do pisania kredą lub flamastrami lub tablicę magnetyczną, na której będzie mogło przyczepiać literki i cyferki. Równie ciekawym rozwiązaniem są drewniane tablice edukacyjne, które nauczą wielu bardzo ważnych umiejętności. Tablica drewniana dla dzieci - dlaczego dzieci tak je lubią? Taka tablica powinna być podstawowym wyposażeniem każdego dziecięcego pokoju. Pozwala dziecku na rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz ćwiczenie podstawowych umiejętności takich jak pisanie, liczenie czy rysowanie kształtów. Może być eksploatowana niezliczoną ilość razy - wystarczy wytrzeć ją specjalną gąbeczką. Oprócz tradycyjnych modeli tablica drewniana dla dzieci może być także dwustronna: z jednej strony czarna do pisania kredą, z drugiej biała magnetyczna do pisania flamastrami oraz przyczepiania literek i cyferek dołączonych do zestawu. Może także na jednej stronie mieć linie, które znacznie ułatwiają ćwiczenie prawidłowej pisowni literek i cyferek. Drewniana tablica magnetyczna dla dzieci jest niezastąpiona w ćwiczeniu liczenia, literowania oraz zabawy w ciekawe gry i zabawy. Nieco inną propozycją są drewniane tablice edukacyjne, które wyposażone są w zamki, rzepy, sznurowadła oraz kieszonki z różnego rodzaju zapinaniami, dzięki którym dziecko może w ciekawy i bezpieczny sposób ćwiczyć te podstawowe umiejętności tak niezbędne w codziennym życiu. A wszystko to przy pomocy wesołego i sympatycznego misia. Wszystkie tablice zostały wykonane z całkowicie bezpiecznych dla dziecka materiałów.

.

Drewniane tablice

Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Drewniana tablica dwustronna 2 w 1 z akcesoriami, Janod Drewniana tablica dwustronna 2 w 1 z akcesoriami, Janod -21%
135,88 zł 172,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Tablica do rysowania 4w1 | Egmont Toys® -19%
153,09 zł 189,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Drewniana tablica dwustronna 2 w 1 z akcesoriami Splash, Janod Drewniana tablica dwustronna 2 w 1 z akcesoriami Splash, Janod -21%
135,88 zł 172,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka 2-3 dni robocze