Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Matchstick Monkey Yellow Gryzak Masujący ze Szczoteczką

Matchstick Monkey Yellow Gryzak Masujący ze Szczoteczką

Kod produktu - 1238

Matchstick Monkey - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
59,62 zł 66,99 zł Zaoszczędź 11%
Wysyłka w 24h!
Stan

POZNAJ ANTYALERGICZNE GRYZAKI DLA NIEMOWLĄT

Gryzaki Matchstick Monkey u każdego Maluszka wzbudzają zainteresowanie swoim wyglądem, kolorystyką, fakturą materiału przyjemnego w dotyku oraz intrygującymi elementami przestrzennymi, idealnymi do badania ustami. Rozmiar został idealnie dopasowany do małych rączek, aby mogły szybko uchwycić z dowolnej pozycji ten gryzak monkey. Przestrzenna forma tego gryzaka masującego powoduje, iż Maluszek ma do dyspozycji wiele odmiennych krzywizn i twardości. Miękki silikon idealnie nadaje się do przynoszenia ulgi rozpulchnionych ząbkowaniem dziąsełek.

Ponieważ gryzaki Matchstick Monkey wykonane są z silikonu nie zawierają szkodliwych substancji zawartych w plastikach ropopochodnych - mając świadomość, że gryzaki oparte na raktyfikatach ropy naftowej nie są w 100% obojętne dla zdrowia Niemowląt, a mowa o wszystkich plastikach ropopochodnych stosowanych w chwili obecnej na rynku, nawet tych dopuszczonych z oznakowaniem BPA Free, produkty Matchstick Monkey zostały oparte na silikonie spożywczym charakteryzującym się biokompatybilnością a co za tym idzie hipoalergicznymi właściwościami. Dodatkowo materiał, z którego wykonane są Matchstick Monkeys jest eco przyjazny i posiada certyfikat FDA [amerykańska federalna agencja żywność i leków]. Dzięki temu gryzak masujący ze szczoteczką jest bezpieczny dla Najmłodszych.

Z tyłu główki małpki znajdują się delikatna w dotyku, mięciutka silikonowa szczoteczka, na którą możemy podać Maluszkowi żele chłodzące, jak również w późniejszym okresie pastę do zębów. Gryzak masujący ze szczoteczką jest idealny jako pierwsza szczoteczka do nauki szczotkowania oraz wpajania nawyków higieny jamy ustnej. Poprzez odpowiednio dostosowany kształt gryzaki Matchstick Monkey zwiększają ukrwienie dziąseł podczas ząbkowania, dzięki czemu łagodzą podrażnienia i bóle rozwojowe.

Zabawka stymuluje prawidłowy rozwój zgryzu, szczęki i zębów trzonowych oraz pomaga w odpowiednim rozwoju mózgu. Gryzak małpka ze szczoteczką można zamocować do łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego. Można go myć w zmywarce i przed pierwszym użyciem przemyć ciepłą wodą z delikatnym mydłem. Wymiary tej zabawki pomagającej w okresie ząbkowania to 10 x 7 x 7 cm. 

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE TWOJEGO DZIECKA:

    • Dziecko może korzystać z produktu, tylko w obecności osoby dorosłej

    • Nie należy pozostawić gryzaka w miejscach nasłonecznionych, bezpośredniego ciepła lub w płynach i urządzeniach dezynfekujących na dłużej, niż jest to wskazane, ze względy na możliwe osłabienie materiału gryzaka lub jego zniszczenie.

    • Każdorazowo należy sprawdzić stan gryzaka, poprzez obejrzenie go w każdym możliwym kierunku

    • Jeżeli gryza będzie zepsuty lub jego powierzchnia zostanie naruszona, należy go bezzwłocznie wyrzucić.

1238