Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

BigjigsRail - Wagonik literka L

BigjigsRail - Wagonik literka L

Kod produktu - 16932

BigjigsRail - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
11,99 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Wagonik literka L

Drewniany wagonik z literką L wspaniale nadaje się jako element składowy kolorowego napisu, który porusza się zaraz za lokomotywą. Dzięki niemu można złożyć na przykład imię dziecka – Karoliny, Lucyny i Lucka – lub zwierzątka czy postaci z kreskówki. Istotną cechą wagonika z literką L jest kompatybilność z kolejkami oraz akcesoriami Goki, Brio, Little Steps, IKEA, Woodyland, Legler, ELC, Eichhorn, Tesco czy Carousel.

Kolorowa literka L do dziecięcej kolejki

Wytrzymały L-kształtny element jest mocno przytwierdzony do podstawki wagonika i występuje w jednym z kilku kolorów. W przypadku złożenia zamówienia na kilka literek, jest ono kompletowane tak, aby barwy były jak najróżniejsze. Drewno zostało pokryte wytrzymałym lakierem, dzięki czemu wagonik będzie cechowała żywa barwa nawet po wielu dziecięcych zabawach.

Wagonik z literką L:
  • Stworzony dla maluchów w wieku 3+
  • Materiał: drewno (polakierowane na jeden z kilku kolorów)
  • Wymiary wagonika: ok. 7,5 x 6,5 x 3,5 cm
  • Kompatybilność z kolejkami oraz akcesoriami marek: ELC, Legler, IKEA, Woodyland, Goki, Brio, Eichhorn, Tesco, Carousel czy Little Steps
16932