Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Woody - Kolejka drewniana Premium z 2 dźwigami i elektryczną lokomotywą

Woody - Kolejka drewniana Premium z 2 dźwigami i elektryczną lokomotywą

Kod produktu - 18906

Woody - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Spójrzcie tylko na ten olbrzymi zestaw kolejkowy! Ten zestaw to aż 202 elementy torów kolejowych. To zestaw dla małych miłośników kolejek dziecięcych, konstrukcji i pociągów!

Dzięki tej zabawce można tworzyć trasy na wiele sposobów. A w zestawie praktycznie wszystko, czego potrzebujesz. Są tu tory, budynki, pociągi oraz wiele elementów scenerii trasy, dzięki którym uczynisz ją nadzwyczaj wyjątkową. Jedne czego potrzeba to chęć do zabawy i konstruowania. Mały konstruktor musi zbudować trasę tak, by z miejsca pociąg mógł się po niej poruszać. 

Z tym zestawem stworzysz strefę przemysłową trasy kolejkowej. W zestawie znajdziecie aż 202 elementy do ciekawej zabawy: parowozownię i rozjazd na pięć torów, tory, zakręty i łączniki, pociągi, wagoniki, pojazdy i ładunki do nich, rozjazdy i obrotnicę, mosty, wsporniki, wjazdy i tunele oraz dwa dźwigi, znaki, szlabany, lampy, budynki, stację benzynową, przejazdy, figurki ludzi, krzaki i drzewa. Kolejka w zestawie jest na baterie.

Ta zabawa wciąga i gwarantuje rozrywkę na długi czas. Konstruowanie kolejki rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy logicznego myślenia. To także doskonały pomysł na spędzenie czasu wspólnie z przyjaciółmi czy z rodziną. 

Większość elementów wykonano z drewna, czyli trwałego, ekologicznego materiału. 

Wiek: 3+

Referencja: WD91824

Deklaracja zgodności CE...

18906