Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Nefere - Konik interaktywny na biegunach Terra z grzywą do czesania

Nefere - Konik interaktywny na biegunach Terra z grzywą do czesania

Kod produktu - 16550

Nefere - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Interaktywny konik na biegunach – TERRA

Terra to śliczny konik wykonany z miękkiego, pluszowego materiału. To doskonały towarzysz zabaw. Konik jest biały w czarne kropki z piękną krzywą i ogonem w kolorze białym, które dziecko może do woli zaplatać i czesać. Płozy i uchwyty wykonane są z drewna.

Dodatkową atrakcję stanowi dźwięk galopujących kopyt po naciśnięciu jednego z uszek konia oraz rżenie po naciśnięciu drugiego. Gdy konik wesoło rży otwiera pyszczek. Gdy będzie dłużej trzymany za uszko, serduszko na jego klatce zacznie migotać czerwonym światełkiem.

Konik osiada wyprofilowane siodło oraz wodze – zupełnie jak prawdziwy rumak. Siodełko jest wygodne i stabilne. Komora na baterie schowana jest w brzuszku konika, w specjalnej kieszeni zapinanej na rzep. Komora z bateriami jest dodatkowo zabezpieczona śrubką.

Baterie nie są dołączone do zestawu.

W przeciwieństwie do koników ze styropianowym wypełnieniem, konik Terra posiada metalową konstrukcję, która zapewnia stabilność i wytrzymałość zabawki.

Specyfikacja zabawki:

  • Materiał: metalowy szkielet, naturalne drewno i plusz
  • Wymiary: wysokość 65 cm, długość 60 cm
  • Wysokość siedzenia: 43 cm
  • Dopuszczalne obciążenie: 50 kg
  • Wiek: 3+
  • Certyfikat CE
  • Referencja: GS2042
16550