Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Goki® - Gumowe zwierzątka dinozaury, Goki

Goki® - Gumowe zwierzątka dinozaury, Goki

Kod produktu - 13109

Goki® - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Kąpiel to dla najmłodszych czas, w którym muszą przerwać swoją ulubioną zabawę i przenieść się do wanny – nic więc dziwnego, że tak trudno je do tego namówić. Samo mycie też nie należy do ich ulubionych czynności, aby więc znaleźć rozwiązanie tego problemu, warto proponować najmłodszym solidne rozwiązania, dzięki którym czas spędzony w kąpieli rzeczywiście będzie kojarzył się z dobrą zabawą i radością. Doskonale sprawdzają się w takim charakterze wszelkiego rodzaju zwierzątka do kąpieli. Zamienią one zwykły pobyt w wannie w prawdziwą przygodę. Maluch z pewnością kreatywnie wykorzysta takie akcesoria, stworzy szereg scenariuszy na fantastyczną zabawę, kiedy my będziemy mogli skupić się na samej kąpieli dziecka. Gumowe zwierzątka doskonale skupiają dziecięcą uwagę, dzięki czemu rodzice nie muszą ich nieustannie uspokajać, kiedy tylko chcą umyć im np. głowę. Decydując się na tego typu rozwiązania, wybieramy nie tylko doskonałej jakości zabawki kąpielowe dla najmłodszych, ale również zapewniamy sobie cenny komfort podczas mycia pociechy. 

Jest to szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku żywiołowych dzieciaków, które nie pozwalają opiekunom na komfortowe umycie ich i codziennie migają się od kąpieli. Nie bez znaczenia jest także to, że nie są to zwykłe zwierzątka, które malec może kojarzyć z licznych wizyt w ZOO, lecz dinozaury, a jak wiadomo, najmłodsi uwielbiają czytać o tych pradawnych stworzeniach i bawić się nimi w zabawkowej formie. Nie inaczej będzie w tym przypadku – gumowe dinozaury szybko staną się niemalże ulubionym akcesorium dziecka do kąpieli, starajmy się więc, aby nigdy nie zabrakło ich w wannie, kiedy przygotowujemy się do mycia dziecka. Szybko staną się wspaniałym towarzyszem każdej kąpieli i jeżeli zobaczymy, że malec niechętnie przerywa swoją dotychczasową zabawę i nie che iść do wanny, to warto przypomnieć mu o gumowych dinozaurach, które na pewno zachęcą go do kąpieli. Zabawki są zupełnie bezpieczne dla najmłodszych, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby rozpuścić w wodzie. To słuszny i świadomy wybór, jeżeli chodzi o dostępne obecnie na rynku rozwiązania do zabawy dla najmłodszych. 

Cena dotyczy 1 sztuki. Towar wysyłany jest losowo w zależności od stanów magazynowych. UWAGA: Jeśli zależy Ci na konkretnym wariancie – nic trudnego, napisz do nas. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71. Produkt objęty rękojmią za wady.

13109