Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Kategorie
więcej... mniej
Cena
17 26
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

CARL OSCAR

Szwedzka marka Carl Oscar to producent funkcjonalnych akcesoriów do żywności – lunch boxów, sztućców, bidonów oraz uchwytów do napojów. Inspirowane życiem produkty pozwalają na inteligentne przechowywanie artykułów spożywczych. Akcesoria tej marki znakomicie nadają się jako pojemniki na żywność do pracy czy szkoły, a także na weekendowy wypad za miasto lub na zdecydowanie dłuższą podróż. Unikatowe wkłady chłodzące pozwalają bowiem na utrzymanie pożądanej temperatury nawet do sześciu godzin po wyciągnięciu z lodówki.

Skandynawska firma Carl Oscar powstała w 2007 roku z inspiracji zwykłym życiem. Annika i Niclas, młodzi rodzice mającego wówczas zaledwie trzy lata Carla zauważyli, ile problemu sprawia mu wypicie napoju z papierowego kartonika. Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia pojemnika na sok, który stał się później pierwszym produktem noszącej pochodzącą od imion synów nazwę marki Carl Oscar. Międzynarodowy sukces rodzinnej firmy okazał się tylko kwestią czasu. Annika wraz z Niclasem obrali sobie bowiem za cel stworzenie możliwie funkcjonalnych i ogólnodostępnych produktów dla każdego, kto pozostaje w ciągłym ruchu. Chociaż akcesoria przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, to jednak – niezmienne od wielu lat – tworzone są przede wszystkim z inspiracji zachowaniem synów szczęśliwych rodziców. Dlatego największym powodzeniem cieszą się właśnie produkty dedykowane najmłodszym. Ciekawe wzornictwo, dostępność wielu wariantów kolorystycznych, a także niezwykle praktyczne zastosowanie – to właśnie te cechy determinują sukces marki. Wśród produktów klienci mogą znaleźć trzymające ciepło pojemniki próżniowe oraz pudełka śniadaniowe z wyjmowanym wkładem chłodzącym, dzięki któremu posiłki na dłużej zachowują świeżość. To także bardzo praktyczne uchwyty na soki, wygodne bidony oraz niepowtarzalny SnackDISC z pięcioma przegródkami, w których można umieścić rozmaite przekąski. Producent gwarantuje wysokiej jakości naprawdę ciekawe rozwiązania.